Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaukázusi juhász kutya?

Kaukázusi juhász kutya?

Figyelt kérdés
Azt tudja valaki, hogy Gyurka György melyik városban tenyészti a kaukat?
2021. aug. 1. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, de 2 perc volt megtalalni a telefonszamat, hivd fel vagy irj neki facebookon, biztos minden infot elmond.


Egyebkent o tenyleg tenyeszto? Nekem ugy tunik, hogy szinte allandoan van nala elado kolyok,ami kicsit furcsa egy tenyesztotol.

2021. aug. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom pontosan, őt ajánlották. De csak a nevét kaptam meg, mondván, hogy ő jó. Jó lenne tudnom, hogy 400 vagy 80 km-ert utazzak a kutyaért.

A telefonszámát én is megtaláltam.

Most, így rágondolva, tényleg sokszor árul kiskutyát. De ez miért baj?

2021. aug. 1. 20:21
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Azert, mert azt szaporitok szoktak, hogy minden evben tobb alom is van es vegkimerulesig elletik a kutyakat.
2021. aug. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha több tenyész állata van, lazán lehet több alom.
2021. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ezt találtam, gondolom nem véletlen hogy a név stimmel és van kennelje

2021. aug. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. aug. 1. 21:01
 7/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem a Facebookos feltöltéseket Gyurka Györgynél, van 2017 decemberben alom, 2018 áprilisban is, utóbbi alomrol májusi képek. Szerintem több szukája van
2021. aug. 1. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!