Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen az ideális póráz egy...

Milyen az ideális póráz egy cane corsonak?

Figyelt kérdés
Több pórázt kipróbáltunk az egy éves cane corsonknak, de egyik sem vált be igazán. A lánc póráz az egyetlen ami eddig nem szakadt el rövid időn belül de az nem a legkényelmesebb a mi számunkra. Nektek milyen póráz vált be?

2021. aug. 1. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Mit csinál a kutyád, hogy szaggatja a pórázt? Én évekig öv-ztem ugyanazzal a pórázzal kezdő 42 kilós kutyával, amivel sétáltatni is vittem.
2021. aug. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Az ideális póráz az, aminek az egyik felén a kutya, másik felén egy határozott falkavezér van. Egy jól nevelt kutya nem rángatja a pórázt, egy cérnaszálon is sétáltathatod.
2021. aug. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

[link]


Amstaffom nyuzta az elejen rendesen, amig nem tanitottam meg normalisan setalni, de meg mindig birja. 1.8m karikaval 3800Ft, nekunk tokeletesen bevalt.

Mellette volt tobb hosszu kikepzoporaza, azokat szaggatta ő is.

2021. aug. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
Nekem is a gumírozott pórázom van évek óta.
2021. aug. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom elképzelni,hogy annyi pórázt elszaggat.

Azt a vékony kis kutyákra valót vetted vagy mi?


Bőr póráz a legtartósabb,de jó a sima vastag többvarrásos textil póráz is,és tulajdonképpen a láncpórázok is jók.

Nekem az volt Bullmasztiffnak,bőr fogóval.(bár,ő 60kg volt.de még így sem húzott sosem)

2021. aug. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!