Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kérjek elnézést az állatorvost...

Kérjek elnézést az állatorvostól, ha véletlenül bejelöltem Facebook-on?

Figyelt kérdés

Jött egy értesítés, hogy a Facebook ajánlja őt, mint ismerőst, én meg nem olvastam el rendesen és azt hittem ismerősnek jelölt.


Múltkor pont beszélgettünk arról, hogy a kutyáimnak csináltam fb blogot és mondta, hogy rákeres, azt hittem, ezért jelölt be, szóval csak ranyomtam egy gombra és bezártam a Face-t.


Most el akartam küldeni egy videót a kutyasuliról (anno az egyik rokonom filmezett minket amíg órákon voltunk és abból csináltam videót), mert arról is kérdezett és amikor rámentem a falára, hogy privát üzenet küldésre nyomjak, láttam, hogy nem az van odaírva, hogy friends, hanem egy gomb van ott, hogy cancel request, tehát az, amikor bejelöltél valakit, de nem jelölt vissza.


Szerintem bolondnak néz engem.


Mit tegyek, ha legközelebb találkozunk a rendelőben, meséljem el, hogy láttam, hogy véletlenül bejelöltem vagy ne hozzam ezt szóba?


Elég ciki, mert páciens nem jelölheti be az orvosát és a kutyáim mégis csak a páciensei.


Tudom, hogy bugyuta kérdés, de először fordult velem ilyen elő és ideges vagyok.


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


2021. aug. 1. 22:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem semmit ne csinálj.

Akárki jelölhet akárkit ismerősnek, nem néz bolondnak.

Vagy mondd azt, hogy a videót csak így tudod átküldeni.

2021. aug. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem túlreagálod. Ahogy leírtad normális állatorvos, nem csak arról tudsz vele beszélni, amiről nagyon muszáj (az az állatorvos akihez én járok a kutyámmal, csak a lényeges dolgokat tudom megbeszélni). Nem hiszem, hogy hülyének nézne emiatt. Van egy orvos rokonom, akit elég sok betege bejelölt, még boldog születésnapot is kívánnak egymásnak a falon, ő is olyan, hogy nem csak a legfontosabb dolgokról lehet vele beszélni, ha a váróban nincs senki, akkor beszélget a bent lévő beteggel, ha a beteg vevő rá.
2021. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem amúgy pont nem fogja érdekelni, hogy ki jelölgeti be:D Ha amúgy is küldtél volna neki videót, meg szerintem egyértelmű, hogy akkor már be is jelölöd. Nyugi, nem kell túlgondolni!
2021. aug. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Annyira aranyos ez a kérdés! :)


Ha megnyugtat, régen az iskolapszichológust jelöltem be, de én direkt. Az volt a nagy téveszmém, hogy ő meg én barátnők vagyunk. :D Nagyon kedvesen utasított vissza, egy privát üzenetben leírta, hogy ez a személyes fiókja a barátainak, családjának és, ha szeretném követni őt, akkor van hivatalos fb oldala.


Semmi sem lett belőle, ment tovább az élet.


+ egy érett felnőtt ember (gondolom nem egy 16 éves állatorvosról beszélünk :D) nem problémázik ezen. Kicsi a valószínűsége annak hogy ő erről beszélgessen veled, megvan a saját kis élete, meg a sok beteg blöki meg cirmi meg a társaik, akiknek a bajait észben kell tartania, lehet emlékezni se fog a jelölésre.


Az én állatorvosom például beszélgetni sem szokott, gyorsan elvégzi a dolgát és csáó, én ezért is szeretek hozzá járni, mert nem ülök órákat a váróban. xD Szóval, ha én őt bejelölném, szerintem 200%, hogy nem hozná szóba.

2021. aug. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Kezdek megnyugodni. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Adtam zöld pontot mindenkinek.


Annyira be voltam pánikolva, hogy visszavom a kiküldött jelölést és utana nagyon ideges voltam. A kérdés kiírása közben is.


Most olvasom a válaszokat és megnyugtatóak.


Tényleg jó és hasznos ez a honlap.

2021. aug. 1. 22:55
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
Jézusom
2021. aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Az én saját dokim mindenkit visszajelöl facen aki bejelöli, sőt, a szabadidejében is segít ha valakinek valamilyen gondja van, pedig nagyon neves immunológus, az osztályt is ő vezeti mostmár.

Gondolom ezek után az állatorvosod sem fog megsértődni :)

2021. aug. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Én most jövök rá, hogy miért kaptam ezt az ismerhetem az állatorvos értesítést.


Van egy instagram fiókom, amit régebben mindig feltörtek, mert régen csináltam egy verses blogot egy honlapon és ugyanazzal a emailcímmel csináltam Instagram fiókot és ellopta a jelszavamat a blog honlap (vagyis ezt írta az avast chrome add-in) és bekövetett külföldi embereket meg reklám profilokat, de nem néztem végig, hogy kiket, privát üzeneteket küldött meg valami francia hirdetést rakott ki sokszor, amit nem értettem, hogy micsoda, de az Instagram letörölte, mert sérti a szabályzatot.


Cserélgettem a jelszavamat, de mind feltörték.


Már szó szerint sírtam.


De megmenekültem, mert beállítottam egy olyan biztonsági dolgot, hogy jön sms egy kóddal, amikor belépek, csak kóddal enged be. Utana jött is az sms, hogy épp lépnek be a fiókomba, azóta biztonságosabb.


Bementem most az Instagramomra (ezután a cirkusz után elment a kedvem, hogy aktívan használjam) és az állatorvos is azok között van, akiket követek.


Vagyis volt, mert most kitöröltem gyorsan.


Szerintem a Facebook látta, hogy Instagramon követem és felajánlotta, hogy itt is kövessem: de nem tudom, hogy ez lehetséges vagy nem, csak most ez eszembe jutott.


Mert gyanus már az is, hogy miért őt ajánlotta. Lehet nincs köze az Instagramhoz, hanem a mobil mikrofonján keresztül kihallgatták a beszélgetést a Facebook emberei? Mert van olyan, hogy azt mondom, hogy cipőt akarok venni és cipőhirdetések jelennek meg.


De el is engedem a témát, inkább újraelolvasom a hozzászólásokat, hogy megnyugodjak.

2021. aug. 1. 23:27
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
Ne legyél már kisbaba hogy mindentől sírsz meg félsz meg tartasz.
2021. aug. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%
Nah már valaki meghúzott minket
2021. aug. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!