Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kérjek elnézést az állatorvost...

Kérjek elnézést az állatorvostól, ha véletlenül bejelöltem Facebook-on?

Figyelt kérdés

Jött egy értesítés, hogy a Facebook ajánlja őt, mint ismerőst, én meg nem olvastam el rendesen és azt hittem ismerősnek jelölt.


Múltkor pont beszélgettünk arról, hogy a kutyáimnak csináltam fb blogot és mondta, hogy rákeres, azt hittem, ezért jelölt be, szóval csak ranyomtam egy gombra és bezártam a Face-t.


Most el akartam küldeni egy videót a kutyasuliról (anno az egyik rokonom filmezett minket amíg órákon voltunk és abból csináltam videót), mert arról is kérdezett és amikor rámentem a falára, hogy privát üzenet küldésre nyomjak, láttam, hogy nem az van odaírva, hogy friends, hanem egy gomb van ott, hogy cancel request, tehát az, amikor bejelöltél valakit, de nem jelölt vissza.


Szerintem bolondnak néz engem.


Mit tegyek, ha legközelebb találkozunk a rendelőben, meséljem el, hogy láttam, hogy véletlenül bejelöltem vagy ne hozzam ezt szóba?


Elég ciki, mert páciens nem jelölheti be az orvosát és a kutyáim mégis csak a páciensei.


Tudom, hogy bugyuta kérdés, de először fordult velem ilyen elő és ideges vagyok.


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


2021. aug. 1. 22:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, szerintem is engedd el a témát, de egy dolgot szeretnék elmagyarázni:


Sütik (vagy Cookies).


Ismerős lehet.


Amikor megnyitsz egy honlapot, az első kérdés a sütik elfogadásával kapcsolatos.


Ezeknek a sütiknek köszönhetően történik az, hogy cipőket nézegetsz a neten és utána a fb tele lesz cipőhirdetésekkel.


De nem csak a fb. Láttad, hogy a GYIK mindig a te érdeklődésednek megfelelően rakta be régen a reklámokat? Nem véletlenül, a sütik miatt.


Amikor én játékbabát vettem a vaterán, vaterás játékbaba hirdetések jelentek itt és a könyvesboltok honlapjain meg nekem.


Amikor kiadták a könyvemet, akkor az én könyvem jelent meg nekem itt és egyéb honlapokon a hirdetéseknél, mert én folyamatosan azt nézegettem, hogy hány csillagot kapott a könyvem a Librin, a Molyon, etc. xD


Olyan nincs, hogy a doki azt mondja, hogy majd megnéz egy blogot és Zucki emberei leveszik a headsetet a fülükről, összenéznek és sejtelmes mosollyal az arcukon bólogatnak, aztán csiribí-csiribá ott van a doki az ajánlott ismerősök között. Maximum valami elcseszett filmben. xD


Az Insta+Fb kapcsolatban van, ajánlhat fb ismerősöket instán és vica versa de külön értesítéseket ált akkor küld, ha egy fiók, amit követsz csinált fb oldalt.


Lehet, hogy ez a hacker támadás az oka, lehet, nem. Az, hogy a fb kiket ajánl neked, sokmindentől függ, egy iskola, egy egyetem, egy munkahely, állandóan kukkol téged, te kukkolod állandóan, sok közös ismerős, hasonló érdeklődés (mmint ugyanazt az oldalt követitek, ugyanabban a csopiban vagytok, ugyanazt adtátok meg hobbinak, etc).


És most nyugi. :) Semmi baj nincs. Mindenkivel megeshet ez és leírták, hogy nem idegen egy dokinak, ha bejelölik.

2021. aug. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és mindenki zöldet kapott, senkinek nem adtam pirosat (még a Jézusom hozzászólásnak sem).
2021. aug. 1. 23:59
 13/15 anonim ***** válasza:
76%
Semmi baj nem lesz szerintem, legfeljebb nem igazol vissza vagy elutasítja a jelölést, de üzenetet könnyebb küldeni ismerősnek, szóval ha ígértél neki videót, még jobb is, mert hamarabb megkapja ismerősként, és nem landol az engedélykérések között az üzeneted, ki tudja, meddig.
2021. aug. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! Ki az aki mindenkit lepontoz? :(
2021. aug. 2. 12:40
 15/15 anonim ***** válasza:
76%
Én mindenkit felpontoztam :)
2021. aug. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!