Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki van ugyan így ezzel?...

Ki van ugyan így ezzel? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A kutyámmal nem tok sétálni az utcám mert valaki póráz és nyakörv nélkül sétáltatja a kutyáját 6 van neki.
2010. aug. 28. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is póráz nélkül sétáltatom a kutyáim. De ők jólneveltek. Ha az illető kutyái nem azok és bántanak, odajönnek akkor intézkedni kell. Ha jólneveltek és csak téged zavar akkor el kell fogadni.
2010. aug. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem jól neveltek.
2010. aug. 28. 19:11
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Hívd ki a közterületeseket, majd megbüntetik. :)

Nálunk egy férfi 3 kutyát sétáltat az utcán póráz nélkül (3x már megbüntették, de még sohasem vizette ki), de engem nem zavar. Téged miért zavar, mi rosszat csinálnak a kutyák? Én viszont pórázon sétáltatom a 2 kutyámat, ahol kötelező, pórázelosztót használunk, betartom a szabályokat.

2010. aug. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
19:11-es vagyok, mondd meg a közterületeseknek azt is, hogy veszélyesek a kutyák. Akkor biztosan kijönnek, csak nehogy a gazda bosszút álljon, ne tudja meg, hogy te voltál. ;)
2010. aug. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

A törvény az törvény. Kutyát közterületen csak pórázzal lehet sétáltatni !!! Kedves kérdező, úgyhogy nyugodtan jeletsed a póráz nélküli sétáltatást a település illetékes jegyzőjének, vagy a rendőrségnek.

Ebbe a kib@sott országban megkéne érteni, hogy a törvényeket be kell tartani. Addig nem fog semmi változni, amíg néhány hüje kutyás nem tartja be a szabályokat. Ne szégyeld magad, ha feljelented kedves kérdező az illetőt. Én is jelentettem már fel embert, azért mert a kutyáját póráz nélkül sétáltatta, és az én kutyámat megtámadta. Plusz meg átnyútottam neki egy állatorvosi számlát is, mivel megsérült a kutyám. Ez ennyire egyszerű. Megmár egy szaporítót is feljelentettem, mivel tartósan írdatlan körülmények közt megkötve tartotta a kutyái. Törvény írja elő, hogy tartósan nem szabad kutyát megkötve tartani. Természetesen megbírságolták a szaporítót. Hozzáteszem a szaporítási tevékenységét is felszámolta a jegyző. Mostmár szerencsére egy kutya sincs nála, mivel a jegyző az állatvédőkkel elvitette szerencsétlen állatokat.

Úgyhogy nem kell szívbajoskodni.

A kutyát akkor is pórázon kell sétáltatni, ha szótfogad !!!

2010. aug. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

19:22

na igen, be kellene tartani a törvényeket,de mikor állatkínzás van arra a hatóságok sza rnak magasról...hiszen az csak egy kutya,ugye?

2010. aug. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, nem baj ha valaki póráz nélkül sétáltat ha:

-nem veszélyeztet , nem zavar senkit

-minden körülmény között tudja fegyelmezni a kutyát.


Csak épp gyakran egyik sem teljesül ezek közül. A feljelentősdninek nem vagyok híve. Ki kell őket kerülni.

2010. aug. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

tegnap 19:22-es válaszoló vagyok.

Én se vagyok híve a feljelentéseknek, de ha nincs más megoldás...

2010. aug. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is a kutyámat póráz nélkül sétáltatom az utcánkban. Eddig senkit nem zavart...Csak ha az utcából kiviszem akkor rakok rá pórázt :)
2010. aug. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egy ember nem tudja mit gondol a kutya. Nem lát bele a fejébe. Egy hiper szuper fegyelmezett kutya is meggondolhatja magát, és igen csúnya munkát tud alkotni.


Az én kutyámon póráz van és szájkosár, mivel tömegközlekedünk. Egy hú de fegyelmett szabadon lévő kutya nekünk rohant. Késő vettem észre és a kosarat nem tudtam leszedni időben.

20 000ft - ért rakta össze a doki a vállát....


Én nagyon haragszok azokra akik nem tartják be a szabályokat. Egy autósnak is kötelező megállni a piros lámpánál amíg áttolják a baba kocsit a zebrán!

2010. aug. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!