Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki van ugyan így ezzel?...

Ki van ugyan így ezzel? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A kutyámmal nem tok sétálni az utcám mert valaki póráz és nyakörv nélkül sétáltatja a kutyáját 6 van neki.
2010. aug. 28. 19:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez így van utolsó válaszoló.

(A hosszú választ adó voltam)

Akármijen szófogadóa kutya, törvény írja elő, hogy pórázt kell rárakni, és csak úgy szabad sétáltatni. De úgylátszik az utóbbi válaszokból, hogy még mindig néhányan nem értik, hogy kutyát, csak pórázon lehet sétáltatni. Ehhez nem kell diploma, se sok ész sem, csak sok embernek semmi esze nincs. És még az ijenek pampognak.

2010. aug. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

( utolsó voltam )

Na igen. Az emberek egy részét nem érdekli mi van leírva. El lehet engedni a kutyát, mert neki is kell a mozgás, csak ezt tegye olyan helyen ami erre ki van jelölve.

Én olyan helyen lakok ahol nincsen kutya futtató, mégis meg tudom oldani, hogy más kutyást és embert nem zavarjunk...

A másik meg, hogy nem azért vettem meg és költöttem a kutyára egy rahedli pénzt, hogy állandóan verekedjen.

2010. szept. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!