Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idős özvegy aszony mellé...

Idős özvegy aszony mellé kertes házba milyen kutyuli való? Közepes méretű.

Figyelt kérdés
2021. aug. 5. 20:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
33%
11 ! Honnan veszed, hogy a kutya bántja a gazdáját ? Az én nagyanyámnak, aki a hegyekben élt őásztorkutyája volt, nem is ez, Igaz a nagyapámmal élt, nem volt egyedül. Hát aztán? Ez nem változtat a tényen. Írjnekem példákat, mikor bántotta a kutya a gazdáját (ha az nem verte a kutyáját). Hiteles példákat írj, linkelhetsz is .
2021. aug. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
24%
Elírtam, újra. Lekapcsoltama villanyt, mert késő van már. 11 ! Honnan veszed, hogy a kutya bántja a gazdáját ? Az én nagyanyámnak, aki a hegyekben élt pásztorkutyája volt, nem is egy, Igaz a nagyapámmal élt, nem volt egyedül. Hát aztán? Ez nem változtat a tényen. Írjnekem példákat, mikor bántotta a kutya a gazdáját (ha az nem verte a kutyáját). Hiteles példákat írj, linkelhetsz is .
2021. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
10%
2021. aug. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
23%
Nem talakoztal meg kutyaval? Bemutassam a kutyamat? Megtudhatod milyen a halal kozeli elmeny!!!
2021. aug. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
23%
Csak jatszom egyet a kutyammal es ezer sebbol verzek utana ... masnap annyi lila foltom van, mint ha agyon vert volna a jegeso! Tudod mire kepes egy igazi kutya? Kiprobalhatod, az en kutyam siman megesz ugy, hogy nem is buffizik a vegen :)
2021. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
83%

A kutyád neveletlen.Ennyi.

A pásztor kutya az embert szolgálja,nem bántja.Hűségesebb társ mint bármelyik fajta.Hiszen erre tenyésztik,hogy önállóan végezze a ház körüli munkáját.Szereti a gazdáját,és tiszteli a pásztorkutya.Ettől olyan csodálatosak.


De! Szerintem egy öreg hölgynek akkor sem való kutya már.

Főleg nem ilyen nagyok.Tény,hogy a pásztor kutya kint szeret lenni,és nem a házban,sétálni sem nagyon kell vele ha van nagy kert,de attól még kutya.

Tudni kell nevelni,lennie kell rá pénznek (egy nagy kutya sokat eszik..),el kell tudni látni.

2021. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
69%
14. Meggyőztél. Visszavonom amit írtam. Akkor ne tartson kutyát, jobb a macska így .
2021. aug. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
10%
Jó lesz neki a dobermann. 😁😁
2021. aug. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
59%

Az idos holgy szereltessen be riasztot.


Vegyen magahoz egy 15 eves rozoga megoregedett jarni alig tudo kutyat,ha kepes neki fozni meg ellatni mosni stb. Es hidegben esoben maga mellett tartja bennt.

2021. aug. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
84%
Semmilyet
2021. aug. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!