Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyus lehet?

Milyen fajta kutyus lehet?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2021. aug. 9. 07:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
66%
Na drágám kuvasz tenyésztő vagyok, és a Google olyan apróságokról nem ír, hogy a kuvasznál csak a fekete köröm, fekete mancs, fekete has megengedett, mindenn egyéb már hiba. Én nem egy Google kép alapján írom amit írok, hanem saját tapasztalatból és tudásból, hiszen éppen ezzel a fajtával foglalkozom, és elszomorít, hogy ezt az ősi magyar fajtát ennyire nem ismerik a magyar emberek, és éppen a legostobábbak pontoznak le olyanokat, akiknek esetleg tudásuk is van, és nem Google képei alapján szerzik azt. Amit írtál az ahhoz hasonlatos, mintha meg akarnál győzni arról mindenkit, hogy a harkályt pontos j-vel írjuk azért, mert a papagáj is pontos j.
2021. aug. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem a kettőnek közze nincs egymáshoz. :)
2021. aug. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
56%

Oké, akkor ha a google az istened, akkor nézd meg ezt.

[link]

Tessék, Google jó barátod, keresgéld a hasonlóságot :)

2021. aug. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
7%
A harkályos hasonlatodra írtam.
2021. aug. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
30%
[link] jé ő hasonlít rá
2021. aug. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
72%

#16 azért mert ez is keverék.

Keveréket hasonlítasz keverékhez.. 🤦

2021. aug. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
28%
Ahan akkor aki árulja egy csaló. :) szóval a kérdező kutyája is kuvasz keverék.
2021. aug. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Kérlek ne itt veszekedjetek, ezzel nem leszek előrébb!! :D
2021. aug. 9. 11:49
 19/23 anonim ***** válasza:
70%

#18 ne haragudj, de belinkelsz Jófogáson hirdetett szaporítós keverék kutyát, aki a hosszú szőre ellenére is látszik hogy csont és bőr, csak azert hogy az igazadat hajszold, az szánalmas és gusztustalan. De továbbra sem lehet kuvasz keverék, mert nincs benne semmi domináns kuvasz jellem, ami van rajta mind kizáró ok.

Én itt be is fejezem, ne haragudj kérdező, de nem tudtam szó nélkül hagyni az ostobaságot és hogy a neme magyar fajtát ennyire nem ismerik az emberek.

2021. aug. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
20as te is egy gusztustalan ember vagy. :) tenyésztőnek vallod magad ,szerintem egy szadista állat vagy ,szerencsétlen kutyáid.....
2021. aug. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!