Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyus lehet?

Milyen fajta kutyus lehet?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2021. aug. 9. 07:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
64%

Egyébként hiába kerestek pontos összehasonlítást fajtákkal.Ha egyszer keverék persze,hogy nem fog a füle úgy állni mint egy kuvaszé vagy bármelyik másik fajtáé.

A jelleg az csak azt jelenti,hogy hasonlít rá.A hasonlóság nem egyenlő azzal,hogy valami olyan amilyennek lennie kellene..



Most mindegy,hogy ki mit lát bele,én annyit mondtam,hogy SZERINTEM labradornak még keverékként is nagy már most.Ez bőven egy 40-50kg-os kutya lesz.

És,ha hasonlít is valamire akkor kuvasz vagy komondor KEVERÉK.

Mást én nem látok benne,ha van is.Ezeket sem úgy,hogy ha melléjük állítok egy fajtatisztát akkor máris ikrek lesznek.Csak van benne ez-vagy az.

És a szőrzet is vágva van,tehát nem ilyen rövid neki.Szemmel láthatóan a közeli napokban volt nyírva.

2021. aug. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
82%
Vagy hát,az se kizárt hogy ilyen rövid szőre lett,hiszen keverék.Ennyire biztosra se tudnám még azt se mondani,hogy nyírva van.Egy nyírt kutyának ilyen a szőre,de keveréknek simán lehet az alap is ilyen.
2021. aug. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Csúnya
2022. febr. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!