Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot válasszink a...

Estel.19 kérdése:

Milyen tápot válasszink a kutyusunknak, aki a sok mozgástól elkezdett fogyni?

Figyelt kérdés
Adott egy border collie, aki 1 éves szuka. Nagyon sokat futkározik naponta, mivel kertesházban lakunk. Most még nagyobb lett a területe és hiába kap jó minőségű tápot, nem hízik. A túl sok mozgástól már elkezdtek látszani a bordái. Olyan tápot keresek, aminek magasabb a kalória értéke, de online nem találok erre infót. Hátha valakinek van ugyanilyen gondja..

2021. aug. 9. 12:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem csak tápot kap. Alkalomadtán kap húsokat, tésztát, stb..

De nem minden nap szeretnénk neki "házikosztot adni".

2021. aug. 10. 10:48
 12/15 anonim ***** válasza:
47%

Akármennyire egészségesnek mondják én nem igazán vagyok nyers hús párti.Annyi macerával jár leporciózni,leméregetni,és mindig ott a félelem az emberben,hogy hiába vetted hentestől mire a 34 fokban haza érsz vele a 15 percre lévő boltból talán már nem is lesz jó.(tegnap így jártam,nem lett pörkölt..)

Nagyon csúnya gyomorbántalmakat kaphat kutya a nyerstől.Persze tudom,millió egy ember etet így és sose volt a kutyának baja..engem akkor se hagyna nyugodni,hogy mi van ha mégis.


A tápokra több időm is van.Kimérem,oda adom és megyek dolgozni.

Vannak nagyon jó minőségű tápok amik mindent tartalmaznak amit kell.Nem fontos ez a házi kosztozás..

2021. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
81%

Nekem Real Nature szarvas-lazacról kellett leállítanom a kutyámat, mert elkezdett kerekedni tőle.

Alapvetően keress zsíros, magas fehérjetartalmú tápot, abból tud izmot építeni.

Jó a Julius, de kicsit gyenge lehet az egy sportkutyának.

2021. aug. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A Brit tápot írta valaki. Adok hozzá plusz egy szavazatot. Jó ár-érték arányú, magas beltartalmú táp. Ha a pénz nem akadály, a Bewi dog és még inkább a Belcando tápokat ajánlom jó szívvel.
2021. aug. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A Belcando tényleg jó sportos kutyának,átlag kutyát nagyon hízlal :D
2021. aug. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!