Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek vállaljak kutyasét...

Szerintetek vállaljak kutyasétáltatást?

Figyelt kérdés
Szeretem a kutyákat,de mi nem tarthatunk.És pénzért vállaljak vagy ingyen?Sportolok szóval futni is felajánlom majd hogy futok velük.
2010. aug. 29. 10:41
 1/7 A kérdező kommentje:
am Baján lakom
2010. aug. 29. 10:41
 2/7 anonim ***** válasza:
Van rá kereslet, unokatestvérem csinálta. Nekünk is szükségünk volt rá, nem találtunk megbízhatót, így a végén kénytelen voltam a rokonomnak fizetni érte.
2010. aug. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, értesz annyira a kutyákhoz, hogy felelősséggel tudj rájuk vigyázni, akkor miért ne. Bár nem tudom, hogy mennyit lehet érte elkérni, meg hogy működik a valóságban. Nyilván akkor kell sétáltatni a kutyákat, amikor a gazda nem ér rá, nincs otthon, akkor meg már lakáskulcs is kell stb. Ha utána jársz, írd már meg, mert érdekelne.
2010. aug. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én a neten hirdetem magam és senki nem jelenetkezet pedig én is nagy kutyabarát vagyok nekem is van 7 éve kutyusom

én 500 ft/óra én így hirdetem magam, mert nem tudtam hogy mennyit lehet elkérni ezért , de mondom senki nem jelentkezett

2010. aug. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, az jó buli. Amennyiben pénzért csinálod, kössetek írásbeli szerződést, az elvégzett munka után pedig természetesen adózzál.
2010. aug. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz ötlet, de Magyarországon nem nagyon van jövője, legalábbis egyelőre. Nővéremnek van kutyakiképző végzettsége, vagy 20 éve kutyázik. Ő is próbálkozott ezzel, de senki nem jelentkezett. Óránként 3-400Ft-ot kért volna. Mondjuk én sem adnám oda a kutyámat egy ismeretlennek, akkor sem ha első látásra szimpatikus.
2010. aug. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát...Ez rizikós. Akinek kutyusa van az maga sétáltatja nem??? Legalábis egy idegennek az én kutyámat soha nem adnám. Meg könnyen lehet,h oda adnak neked egy szocializálatlan kutyt aki életében 1x sétált és nagyon rossz,harapós és meg is támadhat. Ehhez 100%-os kutya értéshez van szükség. és mielőtt sétáltatod 1 napot minium el kell töltened a kutyáal, hogy megismerjen.
2010. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!