Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Schnauzer tulajdonosok,...

Schnauzer tulajdonosok, lehetne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Szeretném tudni, hogy mekkorára nő meg egy törpe schnauzer szőre? Hiába keresek képet, csak lenyírva látom. Meg lehet hagyni a testén a szőrt és meg lehet oldani, hogy csak a fején és a mancsán lenne nyitva a szőr? Tényleg annyira makacs fajta, hogy képtelenség kezelni?

Köszönöm


2021. aug. 10. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Lehet
2021. aug. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Nem makacsabb mint egy terrier.Ha nem első kutya,vagy kitartóbb és erősebb jellemed van simán megneveled.

A szőrét valamennyire meg lehet hagyni nőni,de nem nő végtelenségig mint mondjuk egy Shih tzu-é.

Azért vannak trimmelve ezek a fajták,mert így kényelmes nekik is.


Nagyon jó kutyák,csak ajánlani tudom!

2021. aug. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Ugyan nem törpe,de így néz ki egy vágatlan scnaci.

Nekem nagyon formátlan lesz tőle a kutyám,nem szeretem.Ha nő szaladok a kozmetikushoz már csak a szakálla miatt is,minden vele ragad..


[link]

2021. aug. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, bár azt nem értem, hogy mi ez a rengeteg lepontozás a hasznos válaszokra. Szeretnék megtanulni majd "kikozmetikázni" a kutyát, ezért is érdekel. A szakállát alapból rövidebbre szeretném, nekem annyira nem tetszik hosszún. Az ajánlást is köszönöm, most még a meggyőzés szintjén vagyok, de már kinéztem egy nagyon jó tenyésztőt
2021. aug. 10. 21:40
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi van itt?
2021. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Mér van a sok lepont?
2021. aug. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is pont ezt nem értettem, mert kaptam néhány hasznos választ, megtudtam, amit szerettem volna.
2021. aug. 10. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!