Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Apukám kutyája elég bolhás,...

Apukám kutyája elég bolhás, én csak hetente egyszer látom, de nagyon sajnálom annyira vakarja magát, leírná nekem valaki részletesen, hogyan tudnám bolhátlanítani?

Figyelt kérdés

Anyumtól kérek pénzt fagyira, vagy valamire, ha kell vennem valami szert, ahhoz biztos nem adna, hogy apum kutyáját kezeljem, apum meg nem igazán érdekli csak arra kell neki a kutya, hogy ugasson ha jön valaki, én járok játszani vele hetente egyszer.

Tudom, jogy ez így felelőttlenség apumtól meg stb stb, légyszi ne ezzel legyen tele a válasz helye.



2021. aug. 10. 21:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A bolhanyakörvek inkább a megelőzésre javasoltak. Ha tele a kutya bolhával, arra a Neocidolt javaslom. Iszonyat büdös, de hatékonyságban verhetetlen. Egy tejszerű lötty, amit vízzel kell higítani és kezelni vele az állatot.
2021. aug. 13. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Hasonló szer a Neostomosan, azt is ugyanúgy kell használni.
2021. aug. 13. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!