Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Barfos kölyköt milyen nehéz...

Barfos kölyköt milyen nehéz átszoktatni tápra?

Figyelt kérdés
A tenyésztő barfos etetést alkalmaz a felnőtt kutyáin és a kölyköknél is. Ezzel nem is lenne probléma, a szülők is nagyon szépek és egészségesek, ezt a kölykök is örökölték ezt. Én nem tudnám megoldani a barfozást és felsőkategóriás táppal szeretném etetni. Milyen nehéz lesz átszoktatni?

2021. aug. 12. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
A hús és a táp emésztése különböző hosszúságú időt vesz igénybe, ezért nem nagyon szokták ajánlani a kevergetést. Felnőtt kutyánál egy koplalónapot tartanak, de kölyöknél elég csak egy etetést kihagyni és mehet a tàp. Az első időkben elképzelhető hogy menni fog a hasa, vagy nem annyira lesz oda a tápért. Ezért ne aggódj, majd átáll a szervezete
2021. aug. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16%

Ha nem megy a barf,miert veszel ilyen kutyat? Hozzaszokott a jo kajahoz es te vmi felsokategorias tspnak nevezett szemettel akarod etetni? Szerinted a tenyesztonek mennyi energiaja fekszik a barfos etetesben?


Szerintem ne vegyel inkabb kutyat tole ,hagyd meg olyannak ,aki a kutya igenyeinek megfeleloen eteti.


Ugyanis a kutya nem fogja joizzel enni semelyik tapot…

2021. aug. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire nem lesz nehéz.

Nekem a tacskó kölyköt szoktatta anno barfhoz a tenyésztője.Mivel nem tápról tápra váltottam csak simán megvettem és azt kezdtem el neki adni.

6 óra volt az út hazáig,addig ki is maradt egy étkezés és ki is jött minden ami még benne volt.


Nem volt semmi gond.Se hasmenés,se fújongás,se emésztési problémák.:)

2021. aug. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!