Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen cipőben sétáltatod a...

Milyen cipőben sétáltatod a kutyád? Érdemes lenne venni egy jobb cipőt ehhez?

Figyelt kérdés
Én eddig úgy voltam vele, hogy a kutyasétáltatós ruhám olyan legyen, amit nem sajnálok bepiszkolni. Ezért a cipőm is az, amit amúgy utcára már nem hordok, szakadt, kitaposott. Viszont rájöttem, hogy sokkal többet sétálok a rossz cipőben, mint a simában. Csak olyan furcsának érzem pénzt kiadni erre.
2021. aug. 13. 06:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Nyáron papucsban, télen csizmában. Ami jön.

Én sosem gondoltam volna, hogy bárki is azt nézni, miben sétáltatom a kutyáim.

2021. aug. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem érdekel, hogy nézik-e, de sok km-t megyünk, és gondoltam lehet egészségesebb lenne egy jó cipőben ezt tenni. De lehet, hogy tökmindegy. Ezért kérdeztem a tapasztalatokat.
2021. aug. 13. 07:18
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én valami jófajta túracipőt ajánlanék inkább. Ha sokat mentek, akkor a kialakítása miatt jobb a lábadnak. Plusz strapabíró, vízálló stb.
2021. aug. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki sokat sétál, érdemes olyan cipőt hordania, ami hosszú távon az egészségét szolgálja, tehát célszerű egy kényelmes cipő vásárlása. Túracipő, sportcipő is jó lehet. Könnyen tisztíthatót vennék.
2021. aug. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fontos erre a célra a jó cipő. Én túracipőben vagy túrabakancsban sétáltatok. (évszaknak megfelelően) Sokat megyünk, napi 10 km, plusz ezen felül még a túrák, egyéb kirándulások. Fontos, hogy tartsa a lábamat, ne csússzon a talpa stb. Egy jó minőségű drágább lábbelit ha megveszel, az több szezont ki fog bírni, míg ha veszel valami gagyit, az jó esetben egy szezont ha kibír, és aztán megint vehetsz újat. Anyagilag lehet rosszabbul jössz ki, mint ha egyszer veszel egy minőségi cipőt, de az évekig tart.
2021. aug. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én decathlonban vettem séta/futó cipőt erre a célra. Én sen az utcait használom, mert nem a belterületen közlekedünk, szóval előbb utóbb úgy néz ki, mint a vaddisznóé.


Szerintem érdemes egy kisebb összegért valamilyen sportcipőt venni.

2021. aug. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Túracipőben, régi futócipőben vagy túraszandálban sétálok, csak azt nézem, hogy kényelmes legyen. Szerintem ha egy cipő el van szakadva és meg van kopva, nem árt feltétlen a lábad egészségének, főleg, ha kényelmes is.
2021. aug. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron szandál vagy sportcipő, télen csizma. Nem mászkálnék rossz cipőben, megvallom, sose értettem ezt a hozzáállást. Nincs külön kutyázós "rossz" cuccom, max kényelmes, ha hosszabb kirándulásra megyünk. Mosógépem van és nem félek használni! :D
2021. aug. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Gumicsizma.
2021. aug. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Torna vagy sportcipőben többnyire. Télen valami kényelmes csizma.


Nekem sincs külön kutyázós cuccom, simán megyek abba suliba/munkába, amiben előtte sétáltunk. Kutyáim nem vandálok, így esetleg pici szőrt leszámítva nem lehet rajta látni, hogy kutyás vagyok.

2021. aug. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!