Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya hordozóban felszällhatok...

Barack20 kérdése:

Kutya hordozóban felszällhatok a buszra?

Figyelt kérdés
Semmi infót nem találtam úgy hogy mennyit kell rá fizetni stb, egy 3 hónapos kiskutyáról lenne szó
2021. aug. 18. 15:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%
Én láttam már szájkosárral busztozó kutyát is. Szerintem felengednek.
2021. aug. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

Dobozban semennyi,poggyász.

Dobozon kívül kell akármilyen kicsi/nagy/fajta/keverék szájkosár,póráz és jegy az utazáshoz.:)

2021. aug. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%

Most elsőre úgy olvastam, hogy Te vagy a hordozóban:) Elég furán néznél ki egy kutya hordozóban ha abban szállnál fel a buszra.

BKK? Volán? Maszek? Milyen busz? Milyen viszonylat, belföld, külföld, távolsági, helyi járat?

BKK esetén Bp-en és környékén ha zárt hordozóban van a kutya, úgy hogy oda nem tud benyúlni senki, és a hordozó zárt akkor abban viheted, és nem kell rá szájkosár, de elvileg jegyet kell rá lukasztani (engem ezért egyszer az ellenőr megbüntetett, mert azt hittem kézipoggyász és nem kell jegy, de elmagyarázta, hogy miért kell. Bepróbálkozhatsz lehet, csak egy s*ggf*jet fogtam ki). Volánnál nem 100%-ban egyértelmű (tavaly nyáron utaztam úgy, hogy kiskutya volt a hordozóban /és nem én/ és ott mutogatta a szabályzatot a sofőr és nem volt 100%-ban egyértelmű, hogy kell-e szájkosár.), ha van rajta szájkosár akkor viheted (a haltit nem fogadják el szájkosár helyett a legtöbb helyen, mert nem helyettesíti, csak pár megborult agyú kutykedvelő agyában) amiben akarod. Szájkosár nélkül beleköthetnek.

2021. aug. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

A kutya szállításáért a szállítási távolságnak megfelelő díjat kell fizetni. Az egyéb állatok szállítására használt eszközök (tartály, kalitka, kosár, láda stb.) tömege, terjedelme stb. nem haladhatja meg a kézipoggyászok szállítási feltételeire meghatározottakat.


[link]

2021. aug. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
39%
Úgy tudom, hordozóban, az öledbe béve a hordozót, ingyenes a buszon szállítás.
2021. aug. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%
Ha beférsz akkor simán.
2021. aug. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
A kutya 3 hónapos 3,7kg
2021. aug. 18. 16:19
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
Mozogni sem fogsz tudni a hordozóban, nemhogy buszra szállni.
2021. aug. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%

Mármint nem èrtem a kérdést.

Te szeretnél a kutyahordozóban utazni ès akkor mint a kutya utaskènt kell e neki jegy?


Merthogy azt kèrdezted kutyahordozòban?

Azért nem èrtem akkor te utaznàl benne?

2021. aug. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
59%
Le leszünk pontozva, pedig igazunk van. A "-ban" és a "-val" között pontosan az a különbség, hogy az első esetben te benne vagy a dobozban, a második esetben pedig cipeled a dobozt. Nem mindegy!
2021. aug. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!