Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya hordozóban felszällhatok...

Barack20 kérdése:

Kutya hordozóban felszällhatok a buszra?

Figyelt kérdés
Semmi infót nem találtam úgy hogy mennyit kell rá fizetni stb, egy 3 hónapos kiskutyáról lenne szó
2021. aug. 18. 15:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
71%
Jó,értettük,mi is láttuk hogy elírta.Lapozzunk már.
2021. aug. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
47%
Jót nevettem, én biztosan plusz pontot adok.😂
2021. aug. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem tudsz, ha benne vagy. Kérj meg valakit, hogy vigyen fel. :D
2021. aug. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
23%
Jooooó!🙂
2021. aug. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
61%

Nekem is csak ez a gondom, ha benne van, akkor hogy száll fel ? Megkér pár embert hogy vigyék fel a buszra ?

És mi a cél, a jegyváltást akarja egy kutyahordozóban bujkálva megoldani ?


Érdekes taktika, az ellenőrök biztos nagyot néznének.

2021. aug. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
56%
Az a helyzet, hogy már nem a helyesírás a divat, hanem annak az ellentéte, gyorsan írjunk valamit átolvasás nélkül, aztán aki olvassa úgyis kitalálja mit akarunk.
2021. aug. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Igen elírtam, de hogy még mindig ezen csámcsognak az emberek, Istenem. 😂 Tévedni emberi dolog, bocsánat mégegyszer hogy elírtam. :)
2021. aug. 19. 13:32
 18/20 anonim ***** válasza:

Aki először olvassa annak új. :D (legalább felvidítod az embereket egy, apró elírással)


Amúgy úgy tudom hordozóban ingyenes szállíthatod a kutyát "poggyásznak" minősül.



Milyen feltételekkel szállítható kutya a buszon?



,,Általánosságban elmondható, hogy járműveinken élő állat csak olyan zárt eszközben szállítható, amelynek mérete nem haladja meg a kézipoggyász méretét. Zárt szállítóeszköz nélkül a kutya csak szájkosárral és pórázzal ellátva vihető fel az utastérbe. FONTOS, hogy az utas rendelkezzen az állat oltási bizonyítványával, melyet kérésre az autóbuszjárat személyzetének vagy az ellenőrnek fel kell tudnia mutatni."


Amúgy nem mindegy, hogy a helyi busszal vinnéd néhány megállót, vagy távolsági busz.

2021. aug. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
48%
Tényleg nem mindegy, de azóta se írta meg a kérdező, hogy milyen buszról van szó.
2021. aug. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Volánbusz😐
2021. aug. 19. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!