Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha rendőrrel vagy közteressel...

Balazs3 kérdése:

Ha rendőrrel vagy közteressel találkozok póráz nélküli sétáltatás közben mi történik?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi hogy mennyi a bírság, bevihetnek-e emiatt a rendőrségre, hogy történik a fizetés stb., maga a procedúra, hogy zajlik

2021. aug. 21. 23:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Kapsz egy csekket 5000-150000 Ft között, attól függően, hogy történt e valami sérülés, probléma emiatt.
2021. aug. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Semmi, szarnak a rendőrök, és a közteresek is a szabadon lévő kutyákra...maximum olyan helyen szólnak,ami valami előkelő, vagy zsúfolt hely, és kénytelen megvédeni a mundérbecsületét
2021. aug. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%
Mi van, ha letagadod a kutyádat? Mondod nem is ismered ezt a kutyát, és a gazdáját se. Ha messzebb sétál tőled, és nem követ, még el is hihetik.
2021. aug. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%

1.ember bannolni fognak innnen ha mindenkhova ezt spammeled be..mi értelme?

az előző macskásnál is ezt raktad be...

2021. aug. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%
5.bocs ez a 2-esnek ment..
2021. aug. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
13%
Ha kiskutyad van kol megbuntetnek, ha bazinagy kutyad van a kozeledbe sem mernek menni csak zavarodottan mosolyognak messzirol :)
2021. aug. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos semmi, pedig kellene büntetni, mert okoznak problémát a póráz nélküli kutyák.
2021. aug. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

Ugy tudom a bírságot emelték 300k-ra, azt viszont nem tudom hogy büntetnek-e, mivel én nem kockáztatom se a kutyámat, se másokat, se más állatokat, így mindig pórázon van.

És sajnos addig nem is lesz itt fejlettebb állattartás, amíg az emberek nem képesek egy ilyen egyszerű dologra sem.

2021. aug. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pl lesz4rják a rendőrök
2021. aug. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
28%
Poraz nelkul setaltattam a kutyat a Romai-parton ... mondja a kozteruletes, hogy tegyem porazra, mert a kutya zavarja a kerekparosokat ... erre en felrakom a kutyara a 10m-es flexit, a kutya atmegy az ut tuloldalara - en meg rohogve mentem tovabb :) Igy zavartuk igazan a kerekparosokat, mert az egesz rakpartot befoglaltuk a flexi porazzal es senki nem tudot mar egy szot sem szolni, mert a kutya porazon volt :DDD
2021. aug. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!