Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 Hónapos kutyámnak vettem...

3 Hónapos kutyámnak vettem rágható gumi csipogós csirkét. Árthat a hallásának?

Figyelt kérdés
mostanában amikor rágja és csipog vele, sokszor vonyít, "énekel" hozzá. Gondolom ha fáj neki a hang akkor nem rágná. Még az is lehet hogy utánozni próbálja a hangját:) De lehet-e baj belőle?
2010. aug. 30. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem árthat neki semmit:) Csak élvezi a játékot. A mi kutyaink annyira élvezik és annyit jatsazank vele hogy 1óra alatt szátrágnak 3 ilyen gumi csipogos izét:S:D DE imádják. Mondjuk jobb mintha a bugyiamit rágnák..bár néha azis a szemétben köt ki mert előszertetttel csomácsognak a zoknin, bugyin:D
2010. aug. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi adtunk neki egy piros tangát ami senkire nem jó már a családban, mert folyamat kilopkodta a fiókokból:) köszi a válaszod!
2010. aug. 30. 11:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Ahh nálunk az összesre rávannak kattanva:( Multkor a kert végéből szedtem össze a bugyikat, fejpántot, félpár cipőt..:D Szerintem ezek a gumi micsodák erősitik a fogukat is. Nem hiszem hogy ártana bármiben is.első voltam
2010. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ne adj neki olyan dolgot amit nem bánthat (lsd bugyi, cipő)

nem tudja megkülönbözettni mi az övé és mi a tiéd ... egyszer arra mész haza hogy összes bugyit szétrágta :D

2010. aug. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
oo nem adnám én de olyan ravaszazk hogy kinyitják az ajtót, kihuzzák a mancsukkal a fehérnemu tartót..felmásznak az asztalra,pontosabban az egyik..az egyik feljön a lépcsőn( a másik nem mer) elveszi ami neki tetszik, leviszi a másiknak a másik meg kiviszi:D Összedolgoznak.
2010. aug. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha ártana a hallásuknak nem gyártanának ilyeneket:)az enyém is megállás nélkül harapdálja a gumiegérkéjét és sipol vele mint egy őrült:)
2010. aug. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:D:D Nálunk csak egy kutya van de felér 3-mal..
2010. aug. 30. 15:01
 8/9 anonim ***** válasza:
te teljesen normális vagy?
2010. aug. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
öö hogy mi a problémád??
2010. aug. 30. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!