Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egészséges kutyát el lehet...

Egészséges kutyát el lehet altatni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 27. 12:05
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
13%

20.


Mert te annyira szereted/szeretnéd a gyerekedet mint a kutyádat?


Nem szoktam látni túl sürün hogy temetést rendeznek egy kutyának vagy hogy annyira szomorúak lennének mikor elpusztul mint akkor amikor az ember gyereke hal meg.

2021. aug. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
100%

Helyileg hol van?

Befogadnám!

2021. aug. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
85%

21! Nálunk a kutya is családtag, jön velünk nyaralni és mindenhova a gyerekkel együtt.


Az előző kutyánk is hamvasztva lett, de most megsúgom, hogy a nagymamámnak sem tartottunk temetést, csak egy családi megemlékezést mert őszintébbnek tartottuk, mint amikor egy vadidegen meséli el, hogy milyen ember is volt.


És igen, a gyerek is úgy van nevelve, hogy ne legyen (hozzád hasonló) érzelmi analfabéta.


Gyereket nem vesztettem el, de rokonokat már sajnos igen és a kutya is legalább annyira tud fájni.

De mégegyszer mondom, nálunk nem bio riasztó, hanem családtag. Mert ezt láttam szerencsére a dédszüleimtől kezdve a nagyszüleimen át, a szüleimig. És ezért hálás vagyok. ;)

2021. aug. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
30%

23.


Köszönöm a feltételezést de nem vagy érzelmi analfabéta.


Van kutyánk nekünk is és szeretjük is. Nálunk se családtag.

Nem is azt mondom hogy bántani kéne vagy hogy bármilyen módon is elfogadható lenne az ha bántanak egy állatott.


Csak azt mondom hogy ha döntenem kellene a kutya és a gyerekem ( vagy bárki más gyereke) között akkor gondolkodás nélkül a gyereket menteném meg.

2021. aug. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
37%

21 és 24 voltam.

Az elötte hasonlóan vélekédő az másvalaki volt.

2021. aug. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
94%
Én vagyok az első aki írta hogy a szülő se altatja a gyerekèt.. Ezzel azt próbáltam elmagyaràzni, hogy a kutyàt is lehet nevelni, tanítani, ahogyan egy gyereket. Nyilván nem arról szól, hogy vàlasztani kellene a kettő között, hanem arról, hogy sok ember úgy vèlekedik csak egy àllat. A saját települèsemen már elértem, hogy nem sok kutya van az utcán, inkább megkeresnek, és segítek elhelyezni, megbízható helyekre.
2021. aug. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
39%

26

A választást csak azért hoztam fel hogy rávilágítsak hogy attól még hogy neveled és tanítod nem lesz olyan értéké mint egy gyereknek.

Ettől még persze lehet nagyon értékes az ember számára.


Mivel pedig a gyerek fontosabb (akiszerint nem az a kutyát mentené?) az embernek ezért kicsit durva a hasonlat és pontatlan hasonlat.


Jó hogy ilyet csinálsz a településeteken. Jó hogy vannak akik ilyeneket csinálnak.

2021. aug. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
77%
Szokásos összeugratós kamu kérdés. Már volt többször.
2021. aug. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
84%
24! Ha döntenem kellene a kutyám és egy idegen ember élete között, akkor gondolkodás nélkül a kutyámat választanám mert szeretem és családtag. De ha döntenem kellene a 90 éves nagyapám és egy gyerek élete között, akkor is a saját családomat választanám. Ez ilyen egyszerű.
2021. aug. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
48%

29

A gyereked és a kutyádra nem válaszoltál.

2021. aug. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!