Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egészséges kutyát el lehet...

Egészséges kutyát el lehet altatni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 27. 12:05
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
20%

Ő vállalta a kutyát? Nem. Más meg ne akarja másra sózni, ha neki kellett a dög. Az exem szülei is ilyen idióták voltak, vettek egy kutyát, de azért ha nyaralgattak, az exemnek kellett ott b@szni az eget és etetni a szent kutyát, én meg otthon voltam egyedül. Hát én megmondtam volna neked kellett, akkor b@szd ahogy tudod.

Amúgy hivatalosan nem altathatja el, de a valóságban jó pénzért simán.

Aki meg dögjét mentené más ember helyett, annak üzenem, hogy az a segítségnyújtás elmulasztása minősített bűntett, 2 év dutyi jár érte vagy mégtöbb.

2021. aug. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
0%

#41 a kérdező nagybatyjae volt a kutya aki meghalt. Ő már nem igen tud róla gondoskodni. Tök jó hogy tudsz olvasni.

Micsoda borzalmakat kellett atelned amúgy hogy otthon voltál ameg a párod megetette a szülei kutyáját. Te szegény.

2021. aug. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
38%

Igen, pont azt írtam, hogy ő vállalta? Nem. Akkor meg nem köteles gondoskodni róla, az értelmezés neked sem megy sajnos :D


Azt nem úgy kell érteni, hogy beugrott és hazajött, neem :D Azok az elmebetegek képesek voltak egy napra elutazni Debrecenbe Baranya megyéből, mert másnapra vissza kellett érni a szent dög miatt. Ha két napra mentek, az exemnek ott kellett dekkolni egész hétvégén kutyaszitterkedni meg házat őrizni :D Azóta se tudom, mik voltak ott aranytömbök vagy mik, de ott is hagytam a fenébe őket elég hamar.

2021. aug. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
73%
Kèrdező, elvittèk vègül a kutyàt?
2021. aug. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
0%

#43 azért neked se lehet ki mind a négy kerék ha ilyen alpári módon beszélsz.


Nem, nem a kérdező vállalta, de aki vállalta már nem tud gondoskodni róla. A mama szintén nem mert gondolom azért megy otthonba mert magáról se tud gondoskodni. Akkor ki marad? Hát az örökös. Ha a ház jó lesz majd akkor gondoskodjon a kutyáról is. Egyébként meg minden ember akibe egy fikarcnyi érzelmi intelligencia szorult megoldja ezt a helyzetet és nem hagyja ott dogleni a kutyát.

2021. aug. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
56%
Én úgy gondolom, aki vállalta a kutyát, annak gondolni kellene arra is, hogy ha vele történik valami, akkor mi lesz a kutyával, nem csak úgy lutrira reménykedni, hogy csak lesz valaki a rokonságban. Ha falun, kertes házban élő nagyanyám mondjuk magához venne egy kuvaszt, aztán a mamám meghalna, se a szüleim, sem én nem tudnánk vállalni egy olyan kutyát, mert mi panelben élünk Budapesten, a kuvaszt meg nem erre találták ki, ahol nagyanyám él, ott nincs munkalehetőség, orvos, bevásárlási lehetőség messze van, így egyikünk sem költözne be abba a házba, ha eladnánk, nem ér annyit a ház, hogy mi abból ott, ahol élünk, hasonló adottságú kertes házba tudjunk költözni, még a panelek árával együtt sem lenne meg az erre szükséges pénz. Ez most direkt egy sarkított példa. Én értem a kérdező problémáját, bárki kerülhet ilyen helyzetbe. De remélem, hogy tényleg talált egy megfelelő gazdit, ahol a kutya is jól fogja érezni magát.
2021. aug. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:

45.

Nem lesz jó a ház, mert nem is öröklöm. Ez egy borsodi kisváros egyik mára lepukkant környékén van. Kicsi is, régi is. Nem sokat ér. Ha egyáltalán megeszik, reméljük, legalább az otthon beugróját fedezi.

A kutyáról meg akkor sem gondoskodhattam volna, ha akartam volna. Egy panel albérletben lakok, nem tarthatok kutyát. Annyira meg nem éreztem az én felelősségemnek, hogy miatta albérletet váltsak. Különben sem férne bele az életvitelembe. Nyilván ezért is nincs kutyám.

2021. aug. 30. 18:48
 48/50 anonim ***** válasza:
47%

Nem is kell magyarázkodnod.

Rosszul döntöttél,hogy azonnal megölni próbáltad,de most gazdát keresel neki.Előbb vagy utóbb lesz is.

Ha menhely,vagy sintér telep nem tudja befogadni még esetleg alkalmazhatod az egyik menhely klassz ötletét: társkeresőre (Tinder) regisztráld be hátha a környéken valakinek megtetszik és befogadná. :D

2021. aug. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:
Azóta már gazdára talált.
2021. aug. 30. 20:57
 50/50 anonim ***** válasza:
0%
#46 és azt mégis hogy gondolod hogy gondoskodjon arról hogy mi lesz a kutyával a halála után? Még életében ki kellett volna jelölnie egy gyamot? Mert ez így működik.
2021. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!