Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egészséges kutyát el lehet...

Egészséges kutyát el lehet altatni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 27. 12:05
1 2 3 4 5
 11/50 anonim válasza:
55%
szerencsétlen állat mivel érdemelte ki, hogy ilyen hányattatott sorsa legyen. az meg nem a kutya hibája, hogy a szedett vedett gazdái hanyagul gondozzák és nem kezelik a szőrét. de peresze, ha már nem is foglalkoztatok szerencsétlen kutyával, altassátok csak el, hajrá.
2021. aug. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
41%
En oszinte leszek, ha egy kutya ennyire eselytelen, hogy meg a sintertelepre se veszik be (ott is van altatas, es egeszseges kutyakat altatnak el, csak mert mar nem fiatalok, vagy nincs rajuk jelentkezo). Szoval ha tiszta lelkiismerettel tudod mondani, hogy megtettel erte mindent (masik varosban menhely, ideiglenes orokbefogado, valami tanyara esetleg ivartalanitva odaadni, stb. gondolj at mindent), akkor bizony jobb döntés az altatas, minthogy egy ketrecben sinylodjon egesz életében, minden szeretetet mellozve gazda nelkul... Vagy az utcan elusse egy auto.
2021. aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
29%

"Csak nem tartozok azon " Beteg" Emberek közè akinek egy kutya csak egy àllat."


Miért, nem az? A kutyafélék tudtommal az állatok közé tartoznak. Oké, hogy érzelmileg jobban kötődünk egy kutyához, mint egy átlag állathoz, de egy szintre hozni egy emberrel, pláne egy saját húsból-vérből való gyerekkel, az nem normális hozzáállás. Ott valami érzelmi gubanc van a gazdánál.


Nem fogok reggelig veszekedni veled, annyira nem érek rá, amúgy sem erről szólt a kérdés.

2021. aug. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
84%

1.! Hálistennek az "akad"-on van a hangsúly - gondolom. Az állatorvosok 99,9 %-a nem vállal ilyet. Ráadásul büntetendő ok nélkül halálba küldeni kutyát-macskát-tökmindegy, milyen házi kedvencet hivatalosan, ha egészséges. Kérdező, ezáltal neked is válaszoltam. (Hátamon feláll a szőr már a kérdéstől is.) Mindig van megoldás.

Remélem, hogy nem jön senki azzal: hogy de a csirkét, kacsát, disznót is levágják... Itt nem ez a kérdés.

2021. aug. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
Hát megkérdezem még a közeli nagyobb városban, de őszintén szólva, túl sokat én már nem akarok ezzel foglalkozni. Eleve messze lakom és már mennem kell haza. Nagymamám sem akarja sokáig tartani. Az élelmezése is nehézkes. Eddig ette, ami volt maradék, de már nem főz nagymamám. Amit rendel, azt mind meg is eszi. Én vettem most enni a kutyának, de ha az elfogy, mama már nem fog aközött választani, hogy ő egyen vagy a kutya. A kutyaszart sem bírja összeseperni, 89 éves, neki erre már nincs ereje. Eleve nem is jár hátra a kutyához, mert ugrálós és fellöki. Nincs is vele semmi kapcsolata.
2021. aug. 27. 12:58
 16/50 anonim ***** válasza:
80%

Vannak helyek ahol ilyet csinálnak. Sok a kutya a menhelyen és így oldják meg.


De te a kutyáddal nem csinálhatsz ilyet.


Ha ennyire nem kell fürdesd meg hogy nézzen ki valahogy és rakd fel internetre hogy ingyen elvihető.

2021. aug. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
100%

"környéken akkor ér valamit a kutya, ha jó házőrző vagy ha lehet verekedtetni. "


Merre laksz?

2021. aug. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
60%
Miért lett kutyátok ha ennyire képtelenek vagytok gondoskodni róla??
2021. aug. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
Mint írtam, nem az enyém. Nagybátyámé volt. Mivel már nem él, nem tudom megkérdezni, hogy neki minek kellett. Nekem nem kellett volna és nem is kell.
2021. aug. 27. 13:07
 20/50 anonim ***** válasza:
70%
13! Ne legyenek illúziódid, biológiailag te is az állatok közé tartozol. 🙈
2021. aug. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!