Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet az, hogy morog...

Mitől lehet az, hogy morog rám a kutyánk?

Figyelt kérdés
Van egy pulinm, 1,5 éves. Nagyon cuki, kicsit önfejű. Most volt műtve, 3 napja, és egész nap szeretgetjük, kicsit el van anyátlanodva. Én nem lakok itthon, ritkán járok haza, de most itthon vagyok szabin, és hát azért én is szeretem őt, szoktunk sétálni ha itthon vagyok. Szóval mennék simogatni, és morog rám. Megszagolja a kezem, és morog, vicsorog, majdnem odakapott a kezemhez. Ez csak nálam van így. Nekem amúgy macskám van, most őt is hazahoztam. Sose bántottam a kutyát, szóval nem értem a viselkedését. Lehet a macskaszagot érzi? Vagy csak nem ismer annyira, mivel ritkán vagyok itthon?
2021. aug. 29. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem isis + a rossz közérzete miatt.
2021. aug. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Két jól irányzott ütés és tudni fogja hol a helye!
2021. aug. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha ritkán lát, akkor nyilván veled nincs olyan kötődése, nincs olyan kapcsolata. Ennek ellenére a gazdájának meg kellene tanítania neki, hogy ne legyen agresszív.
2021. aug. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Biztosan a műtét után félős és csak az állandóan mellette lévő emberekben bízik. Próbálj meg neki jutalomfalatot adni, hátha attól megszeret.
2021. aug. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
"Én nem lakok itthon, ritkán járok haza..." - itt a hiba es pont ebben van a megoldas is. A kutya haragszik rad, mert cserben hagytad. Probald meg megbekeltetni a kutyad, szerintem jobban kotodik hozzad mit gondolnad. A te lezserseged a gond okozoja.
2021. aug. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó marha vicces vagy 😀 az én lezserségem 😀😀 Hát meg ne haragudj, hogy külön élek a családomtól, mert másik városban élek önállóan, és ott dolgozom. Alairom, ez az en lezserségem 😀😀😀
2021. aug. 29. 13:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nem agresszió, a kutya tisztán és érthetően kommunikálja, hogy qrvára hagyd békén.

Műtötték, fájós, nem olyan a kapcsolatotok, nincs mit csodálkozni azon, hogy egy porcikája sem kívánja a társaságodat. Majd haverkodsz vele, amikor jobban van.

2021. aug. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!