Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya szemébe belekapott a...

Kutya szemébe belekapott a szomszéd macska, kenhetem Bepanthen plus krémmel?

Figyelt kérdés
nem a macskát. lett a szeme alatt egy csúnya repedés és csak ezt találtam itthon "A Bepanthen Plus krém segíti a szebb és gyorsabb sebgyógyulást, antiszeptikus hatóanyaga pedig fertőtleníti a sebet." állatorvoshoz vinni nincs pénzem, akkor miért tartok kutyát, azért mert szeretem
2021. aug. 30. 13:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
40%
Értelmes válasz értelmes kérdesre jár. Olyan kérdésre, ahol eleve az szerepel, hogy "úgyse viszem orvoshoz, mert olyanra nem költök", ne várj korrekt választ.
2021. aug. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
ha nem írom bele, kapok 12 olyan választ hogy vigyem el, de mindegy mert így meg meglincseltek érte
2021. aug. 30. 22:09
 13/21 anonim ***** válasza:
59%

Hát meg ilyet! A kutya beteg vagy sérült és azt a valaszt kapnad, hogy vidd orvoshoz! X

Felháborító!


Nyilván kutyát tartani is kár ilyen felfogással, de gyereked aztán végképp ne legyen soha!

2021. aug. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
mert egy kutyát összehasonlítani egy gyerekkel a legtermészetesebb, értem én. végül is szinte ugyanazok! meg sem lep mikor megszemélyesítik egyesek, vagy többe nézik mint egy embertársukat
2021. aug. 30. 22:16
 15/21 anonim ***** válasza:
59%

Igen, a felelősségvállalás ugyan az. Nevelni kell, gondoskodni kell róla, gyógyítani kell. Gyereket is és kutyát is. És a gyereknek is pénzbe kerül a gyógyszere. Nyilván arra sem akarnál költeni.


Ezt forgathatod, ahogy akarod. De ha a kutyára sajnálod a pénzt, az azért nagyon sokat elmond.

2021. aug. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
nem, nem ugyanaz. és nem azt írtam hogy sajnálom a pénzt, hanem hogy nincs
2021. aug. 30. 22:21
 17/21 anonim ***** válasza:
57%
Felmerült benned esetleg, hogy szerezz pénzt? Ha dohányzol le is szokhatsz, pár állatorvos kijön belőle.
2021. aug. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
felmerült benned hogy ne engem basztass?? persze, én lennék a legboldogabb ha sok pénzem lenne
2021. aug. 30. 22:26
 19/21 anonim ***** válasza:
75%

"nem, nem ugyanaz" Annyira jó olyannal beszelni, akinek nincs megfelelő kompetenciája es intelligenciája kifejteni az érveit. Csak hajtogatja, hogy márpedig nem.

Gyerünk, fejtsd ki! Miben más a felelősségvállalást tekintve?


Ha nincs pénzed, akkor vagy dolgozz, vagy ne tarts állatot. Nem kötelező a kutyatartás, de költséges.

2021. aug. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
igazad van. válaszolni sem kötelező
2021. aug. 30. 22:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!