Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának rendes emberi fogkrém...

Kutyának rendes emberi fogkrémmel meglehet mosni a fogát? Mert kutyaürüléket evett kint és nagyon büdös a szája:S

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Persze, büntetésnek kiváló, csak lehetőleg legközelebb azonnal amint megeszi, told a mentolos fogkrémet a szájába. Esélyes, hogy egy életre elveszed tőle a kedvét.
2010. aug. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Már többször írták itt, hogy érdemes rendszeresen esténként fogat mosni neki, de nem büntetésből.

Ajánlom:Signal kids kék

2010. aug. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
van külön kutya fogkrém is 300 Ft ért (nagyobb/jobb kutyás boltokban van)
2010. aug. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tudom hogy van kutyafogkrém is de most az nekem nincs itthon,csak amodent mentolos sajnos.
2010. aug. 30. 16:48
 5/8 anonim ***** válasza:

A kutya emlős, nem lesz baja egyik fogkrémtől sem, ha az embernek sem lesz tőle baja.

A túlságosan mentolosat a legtöbb kutya nem szereti, más nem szól ellene.

2010. aug. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 riita. ***** válasza:

Igen van kutya fogkrém,aminek van rágcsálós változata is vitaminok vannak benne amik a fogszuvasodást próbálják megakadályozni emelett áplni a kutya fogát!

Kínozd nyugodtan,szerintem tök klassz lehet neki a mentolos fogkrém..

Miért nem vársz holnapig?

És holnap veszel rágcsát..vagy te egész nap a szájában lógsz.vele alszol?

Esetleg szájsprayt nem akarsz neki használni?

Ha már megmosod a fogát akkor nagyon kevés fogkrémet nyomj rá,mert ő azt lefogja nyelni és fogmosásnál te is csak minimális fogkrémet nyelsz le (vagy annyit se) és ha azt lenyeled nem lesz bajod,emrt az embereknek találták ki.

MIndegy,te tudod.

2010. aug. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egyike a legelső fogorvosnak, aki kutyákkal foglakozik, elmagyarázta nekem, hogy a kutya foga az ínyben nem szorosan záródik. Van körülötte piciny tasak. Az emberi fogkrémben általában szemcsés anyag is van, ami súrolja a fogat. Ha ez belekerül abba a tasakba, gyulladást okozhat.Ezért érdemes kutyának való fogkrémet venni.
2010. aug. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kemény, hogy 2010-ben még nem tudták, hogy az emberi fogkrém mérgező a kutyáknak :D


Kedvenc kommentem, hogy "ha az embernek nem lesz baja, akkor a kutyának sem, mert emlős". :D ember, ilyen logikával biztos nem élted meg a következő évtizedet. Nagyjából 20 dolgot tudnék felsorolni, ami az embernek egészséges, de a kutya beledöglik.

2023. szept. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!