Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen gyakran adtok konzerv...

Milyen gyakran adtok konzerv tápot a kutyának? Azon kívül száraztápot kap?

Figyelt kérdés

2021. szept. 4. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk a kutyusok minden nap száraztápot kapnak,jó a fogaiknak ha rágnak. Hogy szívesebben fogyasszák keverünk a száraztáphoz mindíg egy kis konzervet is. Így jobban szeretik.Így mindkettőt kapnak.
2021. szept. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Reggel száraz este konzerv.
2021. szept. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom teljesen egyénfüggő, ki mikor :) Én heti egyszer szoktam, de akkor nagyon jó minőségűt kap, imádja egyébként, de anyagilag húzós lenne minden napra a 700 forintos konzerv :D
2021. szept. 4. 19:19
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Hetente kb 1-szer de van hogy 2 hetente kap konzervet.

Száraz tápot kap, de mindig szottyosan... 15 éves, egyszerűen nem szeret rágni az utóbbi 2 évben... inkább nem eszik.

Kivételt képez a husikás csont... azzal elvan és meg is eszi.


Szóval kap házi kaját is, rizst, bulgurt, levest, zöldséget, hús maradékot... puffasztó dolgokat plusz krumplit, hasonlókat nem adunk neki.


Köszöüni szépen nagyon jól megvan... 10 éve nem volt beteg.

2021. szept. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#4

Nekem is idős a kutyám, 13 éves és ő is nehézkesen rág már. Gondoltam rá én is, hogy beáztatom a szárazkaját, de akkor nem fognak teljesen tönkremenni a fogai? Mert úgy tudom a rágással tisztulnak neki.

2021. szept. 4. 19:31
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Szoktunk neki adni "fogkefe" gyanánt csontot, ha nem is eszi meg a marha térdet de rágicsálja.

Vagy rendes kutyafogkefét amit meg is ehet.

Nincs baj a fogaival mert mondom ami az ínyére való szívesen elbíbelődik vele.

2021. szept. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora kutyusod van?

Én egyet mindig 4 felé szoktam osztani.400g-os kutyakonzerv fedővel,hűtőben elvan simán,ha bármi furcsa szaga/állaga lenne nem enné meg és oda sem adnám.


Így a 4 (3,5)kg száraztáp mellé 8db konzervet szoktam venni,az kb 3000ft többlet,de így jobban megeszi a tápot is,és sokat se adok mellé. :)


De a Zoopluson lehet rendelni jó árban jó konzervet.:)

2021. szept. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 jó ötlet, köszi :) 10 kg-s tacskóm van.
2021. szept. 5. 11:23
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is annyi a kutyám,akkor igazából a kis 400g-os konzervekkel neki is kijöhet..:)
2021. szept. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk havi 2x kapnak konzervet a táp mellé. Egy konzerv több napig kitart. A táp a főeleség, de úgy vagyok vele, hogy szükség van néha nedves kajára is. Ezen kívül natúr joghurtot/tejfölt és tojást szoktak még kapni. 4-5 kilós kutyám vannak.
2021. szept. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!