Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Munka mellett kiskutya tartása...

Munka mellett kiskutya tartása nagyrészt egyedül?

Figyelt kérdés

Szóval most lett új munkahelyem, nagyjából 8-17, 9-18-as munkaidőben fogok dolgozni, de ez változhat egészen reggel 7-től este 10-ig, lényeg hogy 9 órát fogok bent tölteni minden nap, heti 5, max 6 alkalommal.


Édesapám lenne itthon többet, de ő nem igazáb szeretne foglalkozni a kutyával, bár valószínűleg meglágyul majd a szíve és meg fogja etetni egyszer, de 95%-ban rám lesz utalva. Tehát meló előtt tudom etetni majd, ha kell dupla adaggal, hogy kibírja, ha apám sem tudja etetni, aztán ha hazaérek késő du. akkor is tudok neki adni, illetve később este is.


Jó helye lenne, 800m2 területű udvaron lenne szabadon, jó minőségű Brit tápot kapna, kint az udvaron hőszigetelt kutyaházban aludna. Foglalkozni vele ennyit tudok, átlagban reggel és késő du. kb 1-2 órát nagyjából. Plusz szabadnapokon jóval többet is. Kölyköt szeretnék mindenképp, 2-3 hónaposat lehetőleg, ja és menhelyről menteni, ha ez számít.


Szerintetek? Ennyi időm lesz nevelni, tanítani, játszani vele. Ennyi idő elég a tanításra például? Hogy ne kakiljon a járdára, ül, marad, gyere, esetleg pacsi, tehát ilyen alapokat szeretnék igazából tanítani majd neki.



2021. szept. 7. 10:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
90%
Igen, ha szereted a macskákat, azt tudom neked javasolni, pont annyit van kb ébren egy nap, amennyi időt rá tudnál szánni, amúgy meg remekül elvan magában is. Bár az udvaron tartva nen valószínű, hogy hosszú életű lenne, szóval ezt csak akkor ajánlom, ha hajlandó vagy bent tartani.
2021. szept. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
55%
Ebben a helyzetben vagyok, csak nekem már megvan a 2 kutya. Az egyiket csak lakásban lehet tartani. Ha elmegyek dolgozni, előfordulhat, hogy nem tud kimenni pisilni 12 órán keresztül. Nem tudok megoldást, muszáj pénzt keresnem, a kutya pedig szenvedni fog. Inkább ne legyen kutyád egyenlőre.
2021. szept. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
64%
Szanalmas vagy utolso, remelem tudod. Onzo paraszt, kellett a 2 kutya mert aranyos, de aztan meg szenved. Ilyen emberek minek elnek?
2021. szept. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
84%
Ne ítélkezz, ha nem tudod a részleteket. A kutyákat egy ismerősöm hagyta nálam, x időre, de most úgy néz ki, hogy nem viszi el őket. Nem érdekli, mi lesz velük, oldjam meg. Amíg jó idő volt nem is volt probléma. Már bánom, hogy elvállaltam, most meg nem tudok mit csinálni.
2021. szept. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
87%
Hat meg boven jo idok vannak ahhoz, hogy kint legyen a kutya.
2021. szept. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
91%
Most még igen. Meg gondolkozom azon, hogy valakit megkérek, hogy napközben egyszer engedje ki.
2021. szept. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

..vagy add oda valakinek,ha nincsenek megfelelő körülményeid a kutyatartásra.

A 12 óra pisi tartogatás elég nyomós ok.🙄

2021. szept. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
61%
A gond akkor lenne ha lakásban lenne.Így szerintem miért ne.
2021. szept. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
25%

Lakás? Valakinek itt rohadt nagy fétise a kertben tartás és a barf.

Fejlődni kéne,és nem visszafelé.

2021. szept. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
81%
Utolso te most mi a fa...rol beszélsz?Nekem a kutyám bent van,hiába kertesbe lakunk.Én arra írtam h.gáz lenne a kutyának annyit bent lenni séta nélkül.Az udvaron legalább nem kell vissza tartania.
2021. szept. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!