Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tapasztalatotok van...

Milyen tapasztalatotok van Golden retriverrel? Hogyan neveljem, gondozzam? Mozgásigény? Nagy kertünk van és egy beaglenk. Ajánlatos a Golden retrivert választani?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 23:11
 1/4 anonim válasza:

Szia!


Nekem van egy golden retrieverem(Bori). Egy végtelenül kedves, bohókás, abszolút nyugodt és eszetlen, aranyos kutya. Gyerekekkel nagyon kedves. Soha nem kellett fenyíteni, max rászólni. Fiatal korában tanítsd! Írathatod kutyaiskolába is, én nem tettem, és enélkül is sikerült az alapvető szabályokat megtanítani...házba soha nem jön be, a kertből csak akkor megy ki, ha én engedem. Nekem ennyi elég. Nagyszerű vakvezető és vízimentő hírében áll, én csak kedvencként tartom :D. Egyébként nagyon féltékeny fajta! Nagy kert ide vagy oda, naponta érdemes vinni sétálni, azt imádja, és ajánlatos is futni, mozogni vinni, mert hízásra hajlamos.

2010. aug. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Öcsémnek goldene van, nagyon bájos, aranyos és nagyon okos kutyus. Rendkívül ragaszkodó, nyugodt. Igényli a törődést, nem szeret egyedül lenni. Vakvezetőnek és mentőkutyának is alkalmas, tehát nagyon intelligens.
2010. aug. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tehát baj, hogy van egy beaglenk? :((
2010. aug. 30. 23:50
 4/4 anonim ***** válasza:
a kutyák falkábaan élnek szóval az inkább jó hogy ott a beagle.ha szobatisztaságra akarod nevelni akkor naponta 6-szor kikell vinned a kertbe vagy amitek van.meg még naponta reggel és este ki kell vinned egy hosszú sétára (kb.40-50 percre).meg oszd be a kaját (pl:reggel 9kor kirakod elé és 90:30kor elveszed előle).és asszem ennyiben tudtam segíteni;)
2010. aug. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!