Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csalán kiütés szerű a kutyus...

Csalán kiütés szerű a kutyus mind a 4 lábán sűrűn . Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Tegnap nem volt neki ilyen. Most vettem észre. Sűrűn végig mind a 4 lába. Olyan mint mikor minket megcsíp a csalán. Csak a 4 lábán van máshol egy két darabot találtam. Allergia lenne? Nyilván doki lesz holnap.


Nem látszik a képen úgy. Ezen csak 1 darab látható pedig sűrűn egymás mellett helyezkednek el. Kézzel vettem észre ahogy simogattam elég érdes.



[link]


2021. szept. 9. 02:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hol járt? Lehetséges,hogy tényleg valamilyen növény okozta.Szép éles a kép,de így is nehezen kivehető,hogy mi ez.Olyanok mint a pici vízhólyagok.
2021. szept. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen olyan neki. És nem puha és sűrű . Sajnos hiába fotózom valami miatt nem látszik . Pedig tükör kamerás a telefon


Egyébként igen. Erdőn keresztül mentünk pont előtte nem rég elég sokat sétáltunk .

2021. szept. 9. 14:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az orvos jó lesz,ha ránéz,mert innen sokat én sem tudok mondani,csak tippelni,de mivel kizárólag lábig jutott a "bűnös" sejtésem szerint valamelyik növény lesz a ludas.Akár ez egy allergiás reakció is lehet az érintkezésre,elég pici kutyának tűnik,így ha egy kicsit magasabb fűbe megy pont eddig tudná össze csipkedni minden :D

Alhasán egyáltalán nincs?

2021. szept. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Viszem de még nincs nyitva.


Yorki 7 hónapos lány


Nincs a hasán neki. Talpától a válláig végig sűrűn olyan. A “kezein” a lábainál pedig a hajnalokba van több

2021. szept. 9. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!