Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ez a kutya lábán?

Mi lehet ez a kutya lábán?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintetek mi lehet ez a kutya lábán?

Valami megcsíphette? Vagy valahol megsértette?

Fáj is neki, úgy hogy holnap viszem állatorvoshoz.



2021. szept. 9. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

képet behúztam a google képkeresőbe és ezt az oldalt találtam a leghitelesebbnek:


[link]

Ha nem beszélsz angolul akkor használd a google fordítót.


Ha gondolod tehetsz te is vele néhány kísérletet aztán olvasgathatsz a témában, fogod a feltöltött képet és behúzod a google képkeresőbe és aztán a képre kattintva eljutsz az oldalra ahol a kép van és olvasod az okosságokat.


Szerintem legegyszerűbb/ okosabb ha orvoshoz viszed, hisz ott már feltételezhetően másik is jártak ilyen problémával mint ami a te kutyád lábán is megfigyelhető.


xD Ne nyomkodd a lábán a piros pontot még ha elnyomhatatlan ingert is érzel rá, hogy újra meg újra rányomj a piros kinövésre. xD

2021. szept. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Volt nemrég egy ilyen a kutyámon. Azt mondta az állatorvos, hogy hagyjam, el fog múlni, de ha mégse, vagy nő, esetleg fájna neki, sebesedne, szóljak neki. Abszolút nem fájt neki piszkálásra se, pár hét alatt el is múlt.
2021. szept. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
Az én kutyámon is volt ilyen. Egy idő után úgy nézett ki mint egy cukorborsót. Elvittem állatorvoshoz kibökte neki tűvel, kinyomkodta, lefertőtlenítette, annyit mondott rá hogy nyirokcsomó. Szerencsére azóta nincs ilyen. De legközelebb legalább tudom mit tegyek😁
2021. szept. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Azért vigyázzatok kutya tulajok el ne fertőződjön miután kiszúrtátok a "nyirokcsomót", fertőtlenítsétek mindenképpen. Én még a kihúzott kullancshelyét is fertőtlenítenem.
2021. szept. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!