Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztalt valaki ehez hasonlót?

Tapasztalt valaki ehez hasonlót?

Figyelt kérdés
Kistestű kutyám van.TEgnap napon séta közben még semmi baj nemvolt estére kezdett olyan furán menni lassan.Reggel csak járkált leakart feküdni lefeküdt felkelt nyugtalanul sehogyan nemjó neki csakis háton fekve ugye reggel próbáltam volna megforditani őt hogy a hátán feküdjön és akkor nyűszitett fájt neki illetve kanapéről leugrott és ott is nyűszitett.Elvittük dokihoz ma reggel még azt mondta vérkép oké.Röngten oké.Mi arra gondolunk,hogy valamiféle gerincdolog lehet mert a doki emlegetett agyvérzést is szerintetek ez igy lehetséges??Én abból gondolom hogy valamiféle gerincprobléma amikor megakartam forditani nyüszitett eggyet.Esetleg valakinek ilyesmi tapasztalatok bármi?Merre lehetne tovább ?
2021. szept. 11. 15:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Agyvérzés is lehetséges igy jár az bármiféle ilyen fájdalommal?
2021. szept. 11. 15:07
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hol fogtad meg amikor meg akartad fordítani?


Lassan megy, ugrásnál nyüszít... láb, csípő?


Szerintem az agyvérzés az nem ilyen.


Na mindegy is, a doki amúgy mit mondott? Mit csinálj vele?


Merre tovább? Én keresnék a környéken egy ortopéd szakorvost először. Ha nem kaptál semmi használható infot a mostani dokitól.

2021. szept. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miről készült röntgen?
2021. szept. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mergezes?

Ficam?

2021. szept. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen orvos mond fizikai fájdalomra agyvérzést? Jó anyád volt a doki ma?


Alighanem mozgásszervi probléma amit röntgenen látnia kell.Minimum át kellett,hogy mozgassa az orvos a kutya testrészeit,hogy ő is lássa mi fáj neki.



Vigyétek el,és ki fog derülni,hogy mi baja.

Diszplázia vizsgálat (könyök,csípő,gerinc) kell,vagy porc probléma lesz.

2021. szept. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló sajnos olyan aki elég sokat iszik.Röntgennel nézte a belső szerveket aztmondja minden jó ahogyan a vérkép is mindenben jót mutatott.Mérgezés nincs az kizárt ! Mi eléggé mozgásszervi dologra gyanakodunk a mozgásából itélve és tegnap szúrt neki a doki gyulladáscsökkentőt meg még valamit egész nap elvolt vele sőt elvittem egy kisebb sétára is hogy a dolgát elvégezze és tökre jól mozgott vidám is volt kapargált.Egész éjjel végig aludt velem nem mocorgott szépen aludt reggel 5 órá körül kezdett mocorogni gondolom én kezdett kimenni a hatása az injekciónak.
2021. szept. 12. 08:23
 7/11 A kérdező kommentje:
Első válaszoló nyaka alatt kicsit lentebb hátára akartam fektetni és akkor nyűszitett eggyet illetve tegnap reggel a kanapéról leugorva földet érve is a jobb első lábát úgy visszakapta és nyűszitett eggyet
2021. szept. 12. 08:25
 8/11 A kérdező kommentje:
A doki átmozgatta aztmondta ő nem érezett semmit sem sőt a röntgen is jó volt
2021. szept. 12. 08:26
 9/11 A kérdező kommentje:
Megnyomkodta neki de csak a hasi részét aztán ennyi volt azon kivül semmit sem csinált.
2021. szept. 12. 08:41
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Leírtak alapján nagyon mozgásszervi dolgoknak tűnik, nyaka alatt fogtad meg, első lába fáj... vállízület? Gyulladáscsökkentőre javult..továbbra is én maradnék annál, hogy keresni kéne egy ortopéd szakorvost.



,,A vállízület vizsgálata a sántaság vizsgálatával kezdődik, mely lehet megterhelési, hajlítási, vagy előreviteli típusú, állandó, vagy változó, mozgásra súlyosbodó-javuló formájú." forrás: Magyar Kisállat Ortopédia



Természetesen nem mondom én, hogy azzal van baj, nem vagyok orvos szóval tényleg inkább vidd el valakihez akinek ez a szakterülete. Ha elviszed, vidd el a röntgen eredményt is. (legalább nem kell újat készíteni)

2021. szept. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!