Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan fogyjon le a kutyam?

Hogyan fogyjon le a kutyam?

Figyelt kérdés

3 hete barfozunk es hizott ! Pedig azelott nagyon szep teste volt.

Oszinten az aranyokat nem tartottuk be mert nagyon ehes volt igy muszaj volt tobbet adnunk az adagjaban. /180g/

Viszont mostmar 150-160 g kap

hogyan fogyjon le? A testsulya 2% az 90 gramm. De ezt nagyon kevesnek tartom



2021. szept. 12. 23:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora kutya? Milyen korú,milyen fajtájú,milyen testmozgást végeztek a mindennapokban?
2021. szept. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Elképesztő ostoba kérdés.
2021. szept. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

4.5 kg, bichon, 6 eves.

napi 3x setalunk a parkban

2021. szept. 13. 07:03
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez az adag neki nagyon sok. Az én beagle kutyim kap ennyit és ő 11 kg. Kevesebb kaját kapjon és sokat fussatok, sétáljatok vele.
2021. szept. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, hogy mennyit kell kapjon enni, de direkt többet adsz, és csodálkozol, hogy valami nem klappol... Ez kb olyan kvalitású kérdés, mintha azt nehezményeznéd, hogy a fél literes kólás flakonba miért nem tudsz beletölteni 2 liter kólát....
2021. szept. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez rengeteg egy 4.5kg-os kutyának.

Nekem a 10kg-os kutyám kap 120g-ot úgy,hogy én rendszerint 3x1 órát sétálok vele + abból az egyikben futtatózik is.(ott vannak akadály pályák is,azt is szoktuk csinálgatni)


Egy simán 'parkban sétáló' kutyán (gondolom fél óra vagy pisi-kaki séták) talán még a 90g kaja is meglátszana,nem hogy a 180g ami a duplája.

Fejezd ezt be,mert el fogod hízlalni,és könnyen az ízületeire vagy a szívére fog menni.Úgy etesd a kutyát ahogy kell,ha nem megy válts vissza tápra és ott se te találd ki,hogy szerinted mennyi jó a kutyának.Annyit adj mindig amennyire az útmutatás szerint van szüksége..

2021. szept. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni hogy nyers hust kap, szoval igy tobbet kell kapjon mint egy szaraztapbol
2021. szept. 13. 16:32
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy nyers húst adsz neki te idióta,hiszen oda írtad,hogy barfozol vele.

De pont,hogy kevesebbet kell kapjon húst,mint tápot mert jobb az étel minősége a feldolgozott dolgoknál.


De ez a 90g se kell,hogy CSAK húsból álljon. X% hús,X% csont, X% belsőség és kiegészítők.

Végül is haladunk az emberek kezdik felfogni,hogy farháttal etetni a kutyát nem barf,most már csak el kéne jutni addig,hogy egy menüt hogyan tudnak össze állítani a kutyának ha így akarnak etetni..

2021. szept. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, leirod kerlek, hogy barf cimszoval pontosan miket is adsz neki? Mostmar nagyon erdekel, mert van egy sejtesem, hogy nem megfeleloen csinalod, ami viszont bajokhoz vezethet, ahogy mar tapasztalod is.
2021. szept. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Vigyazz a szadra 8as! Ja igen csak odadobom a farhátot, azthittem ez megfelelő lesz! Kössz a felvilágosítást.

Agyalágyult vagy!

2021. szept. 13. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!