Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya illik hozzám?

Milyen kutya illik hozzám?

Figyelt kérdés
Kint lenne tartva nagy udvarban,tudnám minden nap sétáltatni és játszani vele,nagytestű legyen, inteligens, játékos,okos legyen,és nem kell feltétlenül őriznie a házat!
2010. aug. 31. 12:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Hát drága kérdező, akkor rajtad most már a fene se igazodik ki.

Főleg ha a labit és a border colliet egy lapon említed...


Ha tanácsot kérsz, akkor fogadd el. Nézd. Ha te magad sem tudod melyik milyen, és ha a labit pörgősnek tartod, akkor felejtsd már ela munkakutyákat.


Viszont. Én egy időben szerettem volna a német juhászkutya fajtamentőktől kutyát hozni. Sokat nézegettem a honlapot, és pl, ott láttam egy kutyát, akit úgy jellemeztek, hogy bújos maci. Őt azt hiszem már elvitték, de belinkeltem az oldalt. Ők ismerika kutyáikat, és biztos segítenek az elvárásodnak megfelelő kutyát kiválasztani. plussz, megmentesz egy kutyát. ÉS német juhász:)

Ha mindenráon nj-t akarsz:)


[link]

2010. aug. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
és már rég kizártam a labit meg a bordert csak előttem irók nem értik hogy az egész nap rajtam csüng és mégis azt irogatják
2010. aug. 31. 14:43
 23/26 anonim ***** válasza:
Hogy tetszik a belinkelt oldal?
2010. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

szrintem tök jó

vannak hasznos dolgok rajta

2010. aug. 31. 15:05
 25/26 anonim ***** válasza:
A kuttyokra gondoltam:)
2010. aug. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Nata$sa válasza:

NÉMET JUHÁSZ?

ROTRIWER?

GOLDEN RETRIVER??

2010. szept. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!