Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb beagle...

Melyik a legjobb beagle kennel Magyarországon?

Figyelt kérdés
Elsősorban magyar kennelek jöhetnek szóba, de ha van egy külföldi azt is szívesen megnézem. Elsősorban agilityre "használnám". Van már kutyás tapasztalatom. Jelenleg 2 kutyám van, egy beagle akivel versenyszinten agilityzek és egy sheltiem akivel még tanuló fázisban vagyunk. Fontos hogy nem most szeretném a kiskutyát hanem fél-2 év múlva, de termeszétemből adódóan szeretek előre gondolkodni ezért teszem fel a kérdést! Nekem beaglekből fontos valamilyen szinten hogy a fején ANNYIRA ne legyen ráncos a bőr (nekem valamiért nem tetszik annyira) és hogy a szülőkről legyen néhány alap információm ha megnézem a kennel oldalát (pl. mikor születetett, milyen eredményei vannak,milyen a természete, szűrések). (Vannak már ilyen kérdések tudom de mind 2012-2013-ban lett kiírva és azóta sokminden változott)

2021. szept. 14. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
8%
amelyiknek a legtöbb serlege van kirakva a polcra, az a legjobb
2021. szept. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Van már egy biglid, versenyekre is jártok, szerintem sokkal jobban tudhatnád, mint az itteni emberek, hogy honnan érdemes agilitire beaglet venni.


A szülők legyenek jól motiválhatóak(főleg labdával, huzogatós játékkal), fordulékonyak, zsizsegősek és hallgassanak a gazdájukra. A kölyök is legyen hasonló természetű és akkor nem nagyon lősz mellé.


off: Szerintem nem ez a fajta a legalkalmasabb az agilitire, nem annyira kooperatívak, szeretnek szaglászni és valahogy nem szippantja be őket annyira a versenyláz(lassúak). A sheltie viszont tök jó irány (bár van néhány érzékenyebb példány), miért térsz vissza a biglihez?

2021. szept. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Nincs kimondottan olyan, hogy legjobb. A serlegeket meg kár számolni a korrupció miatt már sokan nem is járnak.
2021. szept. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 Azért tettem fel a kérdést mert elkövettem azt a hibát hogy szaporítótól vettem (akkor még nagyon tudatlan voltam). Tudom sokat szaglásznak és nem annyira hozza őket lázba de szeretem a kihívásokat és a természetüket. Minden percét élveztem és teljesen elnyerte a szívemet ez a fajta( szerettem volna kipróbálni milyen egy juhászkutyával az agility és mennyivel másabb mint egy vadász kutyával)
2021. szept. 15. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!