Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jellemeznétek ezeket a kutyafa...

Jellemeznétek ezeket a kutyafajtákat?

Figyelt kérdés

Tacskó, Magyar vizsla, Német vizsla, Angol cocker spániel, Dalmata, Ír szetter.


Csak értelmes válaszokat szeretnék!

Előre is köszi! :)


2010. aug. 31. 13:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én leginkább az angol cocker spánielről tudnék infókat írni. Nekem jelenleg egy fél éves cocker spanim van , és imádom :D. Először is rengeteg energiájuk van, tehát heti 3-4 egy órás séta (fél éves korban és után) elég nekik. Rettentően ragaszkodnak a gazdájukhoz, szal: mindenhova követ, ha leülsz az öledbe ül. Nekem a házba is bemehet és még velem is alszik:D(tudom, nem, egézséges, de nekünk így jó :)) Nagyon tanulékony, jó házőrző. A szukák kb. 38-39 centire nőnek meg a kanok kb. 40-42 centi. Változó meddig élnek, de az elfogadott kor a 13-14. De ha jól tartod elélhet akár 18 évig is! remélem segítettem.
2010. szept. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!