Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért eszi meg a kutyám a kakát?

Miért eszi meg a kutyám a kakát?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon kövér macska, sokszor odakakil az udvarunkba, a kutyám pedig rögtön megeszi a kakáját. Nem mindig de a saját kakiját is megszokta enni. Ló és tyúkürüléket is megeszi rögtön. Próbáltam leszoktatni, de már feladtam, miért jó ez neki?
2021. szept. 17. 11:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem 'szereti a szart',hanem a kutya szaglása mérföldekkel jobb mint a miénk.Mi csak a büdös szar szagot érezzük.

Ők az alig emésztett ételt érzik.Nem is értik,hogy mi miért nem engednénk nekik ezt megenni,mert ugyan úgy részben ételnek érzik.


A macska ürülékére főleg igaz,nagyon rossz az emésztésük,szinte emésztetlen az étel amit kiürítenek.

Ezért is van (most már több) kávéfajta aminek a kávébabját megetetik a cicával,aztán ha az kiüríti össze szedik az alig emésztett kávébabokat,és kb magyar pénzben 10.000ft értékben adják el ezt a 'különleges' aromájú kávét.CSÉSZÉNKÉNT.

Nézzetek utána,durva! :D

2021. szept. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

[link]


Macskaféle*

Ennyire nem ismertem a sztorit,de lényeg a lényeg,a kutya nem teljesen hülye,csak átveri az orra.Na meg a gyomra..

2021. szept. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!