Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy-hogy nem fázik?

Hogy-hogy nem fázik?

Figyelt kérdés

Van egy tacsi keverék 6 hónapos kutyám. Kint tartjuk, de van egy tökéletesen szigetelő háza, ahova mindig bemegy. Ott vannak a párnái, játékai. Most eléggé hideg van (14 fok), szemerkél az eső, ő mégis itt a teraszon ül a párnáján.

Hogy-hogy nem fázik?


2010. aug. 31. 15:13
 1/7 anonim válasza:
66%
Azt várja, hogy beengedjétek, főleg ha még kicsi, úgyhogy inkább fázik, de legalább látszódik...:)
2010. aug. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ember, én télen nyitott ablaknál is aludtam tavaly, de max az őrláng égett. Tudod mi kell hozzá? Hogy megszokod. A szervezet megoldja, persze ha 20 fokos fűtött lakásban ücsörgünk, akkor nem csoda, hogy már 14 foknál is vacog a fogunk...
2010. aug. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel az idősebb kutyák még minusz nem tudom én hány fokban is kint vannak vígan és mégsem fáznak. Az én kutyám pl imádja a havat és ha sétálunk mindig a legnagyobb hóban megy. Nem az emberhez kell hasonlítani. Amúgy meg annyira fázna a kutyád akkor bemenne a házába.
2010. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:D
2010. aug. 31. 15:28
 5/7 anonim ***** válasza:

A tacsi kis termetű és rövid szőrű. Ha kint hagyjátok egész télen, meglátod maradandó betegséget szed össze és hamar elköltözik az örök vadászmezőkre.

Egyedül nem szeret lenni, hiszen falkaállat.

Rengeteg kutya sinylődik egyedül és magányosan a nyár után, amikor a gazdik keveset mennek ki a kertbe.

Lazán kijelentik - semmi baja nem lesz.

Na ja, semmi olyan, amit a szívtelen ember észrevesz.

Vannak olyan fajták, akik csak kint szeretnek lenni, ez igaz.

De a tacsi és annak keverékei és ha hasonló kicsi kutyák nem ilyenek.

Biztos hogy fázik, de a remény és a bennetek való bizalom nagyobb benne, ezért akar a közeletekben lenni.


Nagyon érzékenyen érint ez a dolog - tavaly egy ismerősömék tacsija fagyott meg kint a kertben. Igaz, már öreg volt, de őt sem engedték be a kemény mínuszok ellenére sem.

Sajnos a kutya sokat kibír és szereti a nem gondoskodó gazdit is.

Legyetek gondoskodók és engedjétek be, legalább valami fedett helyre, garázs, vagy ilyesmi, ha a lakást féltitek a kis állattól...

2010. aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, télen be lesz engedve a konyhába, ott meleg van. Most már bemegy mindig a házába és nem fázik, mert ugrál össze-vissza, nyaldos és amint bejövök ő visszamegy a házába.
2010. szept. 1. 12:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Aha... :-/
2010. szept. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!