Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyenkor fázik kint egy rövid...

Ilyenkor fázik kint egy rövid szőrű magyar vizsla?

Figyelt kérdés
Van kutyaól, de nem ott alszik, hanem az ajtó előtt a macska pedig a hátán. Télen a garázsba megy. Miért nem megy be a kutyaólba?
2011. jún. 25. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor? 20 fokban? :)
2011. jún. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nálunk 13 fok van. Kicsit féltem, azért egy régi pólómmal betakartam :) én is fázok kint, nem tudom, hogy Őt kicsi jobban melegíti az a pici szőre?
2011. jún. 25. 23:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik kutyám kicsit vastagabb szőrű mint a vizsla (nem hosszú szőre van), és 5-10 fok felett szinte mindig kint alszik.
2011. jún. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért nem alszik a házában, mert az már túl meleg lenne neki, a kutyák "befűtik" a testük hőjével. Hagy, csináljon amit akar, tudja ő hogy mi a jó neki :)
2011. jún. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megkérdeztem őket, nem fáznak. :D Nálunk ha nagyon hideg van kollektíven bevonulnak a kutyaházba (kutyák+macskák). Tudják, hogy mikor fáznak, nyugi. :)
2011. jún. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet nem szimpatikus neki a kutyaól. Rossz a fekvése, huzatos, rossz a kilátás, valamitől rossz szaga van, bármi lehet.

Ezt csak arra mondom, hogy télen miért a garázsba megy. Most tuti nem fázik. Majd télen.

2011. jún. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 vikkkaaa ***** válasza:
nálunk 37 fok van szerintem nem fázik inkáb melege van!!!:-D
2011. aug. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, pénteken 4-kor keltem és kint kellett várnom. Felkelt és fázott. De jó puhára kibéleltem a kutyaólat, már bent alszanak. :)
2011. aug. 23. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!