Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem lesz baja a kutyának ha...

Nem lesz baja a kutyának ha egyedül hagyom otthon gallérban?

Figyelt kérdés
Most tettem rá ilyet először, nagyon rosszul viseli. Hétvégén itthon tudok vele lenni, amíg felügyelem nem teszem rá, de hétfőtől egyedül kell hagynom. A lakásba fogom bezárni, de félek, hogy kárt tesz magában. Nagytestű és amíg rajta volt nekiment mindennek, rázza a fejét és nem lát rendesen. Hogy fog így enni, lefeküdni, stb...?

2021. szept. 17. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Meg tudja oldani hidd el. Pont hogy akkor fog kárt tenni magában ha leveszed a gallért mert kirágja a varratokat.
2021. szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Arra van a galler, hogy amikor nem tudsz ra figyelni, rajta legyen.

Nem tudom, hogy hogyan etetsz, de en eveshez levettem neki, bar nalunk reggel es este kap a kutyus, igy meg tudtam varni. Egyebkent tud vele enni/inni de nyilvan kenyelmetlen lehet neki.

2021. szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Nem lesz baja, alkalmazkodik hozzá.
2021. szept. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Szia, mi pár hete szabadultunk meg a gallértól :) lutyusnak nem lett baja, viszont a falnak igen :D de az a legkevesebb. Kinti kutyus. Az első napokat bent töltötte. Térdmagasságba leszedte a vakolatot :D nem birta bent. Kint is jól viselte, pedig ott aztán van kaland, akadály :)
2021. szept. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!