Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Én gyakorlom a kutyával az...

Én gyakorlom a kutyával az egyedül maradást,a férjemnél is remdben lesz minden?

Figyelt kérdés

Kutyusaimnak szeparacios szorongasa van..elkezdtem veluk gyakorolni 2-3 hete..egesz jol viselkednek már..

Viszont ha elkezdek dolgozni,a ferjem kesobb fog menni mint én,tehát ő hagyja itthon utoljara a kutyákat..Vajon akkor is minden rendben lesz? Vagy velem szokták meg a gyakorlast igy nala megint elkezdik majd?


2021. aug. 27. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Legjobb, ha megtanitod a ferjednek is, hogyan kell angolosan távozni, csak semmi simi, puszi, nyalakodas a kutyakkal... Es akkor valoszinuleg nem lesz problema.
2021. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azzal nincs gond,ő nem ez az agyonsimogatós..Sajnos én voltam ilyen,én rontottam el..Mindenhova követtek a lakasban, őt nem..

De már dolgozom rajta,probalom kijavitani a hibakat

2021. aug. 27. 13:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Ki lehet javítani, ne aggódj. Csak tényleg semmi búcsúzkodás. Meg fogják szokni, hogy gazdik elmennek reggel, délután jönnek.
2021. szept. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha a kutyáidnál bevált akkor szerintem a férjeddel sem lesz semmi baj és nyugodtan otthon hagyhatod a férjed míg te elmész a kutyákkal sétálni. Talán nem esik baja, dehát felnőtt ember. Tud magára vigyázni
2021. szept. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!