Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keverhetem a szaraz, nedves...

Keverhetem a szaraz, nedves es "maradek" kutyaeledelt?

Figyelt kérdés

Van egy kolyok kutyank. Eddig szaraz tapot kapott(mig nagyon pici volt vizzel keverve), de tegnap adtam neki egy zacskos(pedigree) zseles kajat. Ma reggelikor adtam neki par falat sonkat. Siman megeszik mindent.

De nem artok neki vele? Inkabb csak 1 felevel etessem?


2021. szept. 18. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból keverve adok a szárazat a konzervvel, nem áztatom, csak egy-két kanálnyival jól összedolgozom, hogy kívül szaftos legyen, belül meg ropog és így szereti nagyon.
2021. szept. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet keverni, de en Pedigreet nem adnek, csak a reklamja jo amugy semmit nem er. Rocco, vagy Rinti konzervvel kapjak a szarazat, nalunk ez valt be.

Jutalomfalatnak jo a sonka, de azzal se ess tulzasba, mert tul sós a kutyaknak.

2021. szept. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is "keverjük". Egy jó minőségű száraztáp az "alap", de emellé kap általában egy kevés főtt rizst (hogy meglegyen a súlya, mert elég rossz étvágya van, és csak tápból nem enné meg a szükséges mennyiséget), egy kevés főtt húst vagy valamilyen konzervet (hogy ízletesebb legyen a kaja:))
2021. szept. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan kerül a kölyök gyomrába, amit nem tolerál, hamar jelzi a széklete. Amíg formált a széklet, rendben van minden.
2021. szept. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Keverheted, csak figyelj kerlek a minosegre. Osszetevoket mindig nezd meg es probalj magas hustartalmu tapot, konzervet valasztani.
2021. szept. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Tehat ha neha neha adok neki pl ebedbol megmaradt husdarabokat, az nem art neki.

Lehet, hogy reggel tapot adok neki, delutan meg konzervet. Mindkettot megeszi. Amugy picike kutya, nem esik sokat, tomeget sem kell novelni neki.

2021. szept. 18. 15:45
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Maradek mondjuk nem jo otlet, foleg ha zsiros, fuszeres, hagymas eteleket esztek.

De ha mar ugyis mondjuk hus lesz a kaja, semeddig nem tart a kutyanak egy darabot kulon megfozni.

2021. szept. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!