Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy meghalt kutyáért mit...

Egy meghalt kutyáért mit hívnak ki? Hova viszik a kutyát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nekem tegnap halt meg a kutyám, mármint lehet nem halt meg, holnap megnézem, az lenne a kérdésem hogy Egy meghalt kutyáért mit hívnak ki? Hova viszik a kutyát?

2021. szept. 18. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Kertes ház=eltemeted

Lakás=állatorvos

2021. szept. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem én találtam meg, hanem valaki más, és úgy szólt, amikor meg mentem ott ahol halt akkor már nem volt ott
2021. szept. 18. 21:05
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudod meghalt-e a kutyád vagy most mi van? Össze-vissza írsz mindent. Ha tiéd a kutya, akkor eltemetheted, leadhatod a háziorvosnak vagy hívhatsz hamvasztót (ha olyan helyen laksz). Ha nem a tiéd, kóbor, akkor gyepmestert kell kihívni.
2021. szept. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mind1
2021. szept. 18. 21:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor derül ki hogy él-e hal-e a szerencsétlen állat?
2021. szept. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha eltűnt onnan a kutya, akkor már b*szhatod.
2021. szept. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Hát a halott kutyához hívni kell a papot, kenje föl, majd az orvost, állapítsa meg a halál okát, aztán a temetési vállalkozót
2021. szept. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Hova viszik az utcan elpusztult allatokat? A feherje feldolgozoba ... es premium kutyatap lesz belole.
2021. szept. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Eltunt a kutya? :) Akkor nem is halt meg, csak szundikalt egy keveset ... aztan ment is tovabb :D
2021. szept. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!