Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 75%-ban spicc keverék...

Van egy 75%-ban spicc keverék szuka kutyusom. Mellé szeretnék egy csivava vagy pomerániai szintén lány kutyust. Megölnék egymást?

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy mindenképpen lány szeretnék. Igaz a csivava vagy a pomerániai lakásban lenne,de az udvaron wc-zne vagy ha kszaladna az ajtón nem akarom h baj legyen.Szerintetek "megölnék" egymást?(Úgy hallottam hogy a spicc-spicc kutyusok nem bántják egymást,vagy vmi ilyesmit!)
2010. aug. 31. 17:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Azért ez nemcsak nevelés kérdése..Ahogy embereknél, kutyáknál is előfordul, hogy elsőre nem szimpatikus nekik valaki, hiába jól nevelt. És az azonos neműek között tény, hogy könnyebben előfordulhatnak dominancia harcok. Amúgy ezt előre nem lehet megmondani. Lehet azonnal imádni fogják egymást, lehet kell nekik idő. De előbb-utóbb össze lehet szoktatni őket.

Egyébként a spicc keveréket igenis rosszul fogja érinteni, hogy a másik kutya bemehet, ő meg kint marad. Ráadásul joggal lehet féltékeny emiatt, ami kihat a 2 kutya kapcsolatára...

2010. aug. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A cica is szokott bent lenni és jóban vannak valamint mikor volt csivavám ő bent volt a lakásba és imádták egymást igaz a cica is meg a csivi is fiú. De én nem látom rajta hogy féltékeny lenne,már ha ez látszik.Meg nem is igényli a bent létet nagyon szeret kint lenni, bent nem felszabadult.
2010. aug. 31. 22:54
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy kihathat a két kutya kapcsolatára, hogy az egyik bent van, a másik kint. És mi van, ha az új kutya úgy dönt, hogy ő inkább kint marad a spicc keverékkel?
2010. szept. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!