Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan legyen a kutyámból...

Hogyan legyen a kutyámból terápiás kutya?

Figyelt kérdés

Golden Retriverem van, törzskönyvezett, jó alomból származik. Nagyon nyugodt, gyerekekhez nagyon kedves. Egyébként 4 éves, de szeretném tanítani terápiás kutyának. Tudom, sok pénzbe kerül, de TUDOM hogy megérné. Anyum és apum is foglalkozik sérült gyerekekkel, és arra gondoltam, hogy jó lenne őt betanítani!

Mit tegyek? Hova forduljak? Milyen alapítványtól kérjek támogatást?


2010. aug. 31. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
2010. aug. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2010. aug. 31. 18:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, en a tavaszi vizsgara keszulok a kutyammal. Mindenkeppen vedd fel a kapcsolatot a hozzad legkozelebbi szervezettel amelyik terapias kutyakkal foglalkozik. Csak ok tudnak teged vizsgara kuldeni, egyedul, mint "maganember" nem fogsz tudni elmenni a kutyaddal vizsgazni. A vizsgat valoban a KEA szervezi. Most ugy tudom a Cerberos kutyasuliban indul kifejezetten terapias vizsgara felkeszito tanfolyam Pesten. Nagy munka lesz, en a kutyamat 8 hetes kora erre keszitem. Ha segitseg kell, nyugodtan kuldj egy e-mailt. A vizsgafeladatok reszletesen fent vannak a KEA honlapjan, sokat egyedul is tudsz gyakorolni, de egy csomo olyan van, amit nem (pl. paros feladatok, idegen kutya megkozelit titeket stb). Sok sikert :-)
2010. aug. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!