Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit Care táppal etetni?

Brit Care táppal etetni?

Figyelt kérdés
Eddig sok jót hallottam róluk, de kiváncsi vagyok a ti véleményetekre. 20 hetes Berni pásztornak lesz.

2021. szept. 22. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Brit Care az szuperprémium táp, nyugodtan adhatod neki :)
2021. szept. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Mi 8 éve Brit Care hipoallergén táppal etetjük a westie kutyánkat és teljesen meg vagyunk vele elégedve, nem is vennénk mást. A tápot a fajtamentők ajánlották, nekik bevált. Náluk rengeteg ramaty állapotban lévő kutya megfordult, de ezt a tápot megfelelőnek ítélték. Mi egyedül a kacsás izűt nem adjuk a kutyánknak, mert ha azzal van etetve akkor nem bírjuk elviselni a széklete szagát.
2021. szept. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Változatos, hypoallergén, szuperprémium tápcsalád.

Nyugodt szívvel tudom ajánlani bárkinek.

Az én kutyám a kacsásat nem szerette, de nem is baj, mert az sporttáp, ő meg szobakutya.

Szarvasos, bárányos, halas, nyulas - imádta.

2021. szept. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Nekem a Care nem jött be a Britek közül,de maga a Brit márka nagyon jó.A Fresh nekem jobban bejött,illetve a kutyának :D
2021. szept. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Maya Bunnyheart ***** válasza:
64%
A Brit Caret szuperprémiumnak nem mondanám, inkább simán csak prémium. Az én kutyámnak nem jött be, hányt illetve zöld hasmenése volt tőle. És az sem ritka hogy az ajánlott mennyiség dupláját kell adni ahhoz hogy tartsa a súlyát a kutya.
2021. szept. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Szuperprémiumnak tényleg nem szuperprémium,de prémium.Egy nagyon erős középkategóriás táp,kb képviseli ezt az érték kategóriát.

A szuperprémium már olyan mint mondjuk a real nature wilderness aminek az "alacsony" hústartalmú tápjai 60% hústartalomtól indulnak,tartalmaznak feldolgozott halat is jó arányban (lazac,pisztráng,hering,stb) a lazacolajon kívül,és gabonát nem tartalmaznak.


Értem én,a Brit Care is van halasban,de az kimerül annyiban,hogy tartalmaz 35% halat és kifújt a hús mennyiség,valamelyik húsos pedig csak "húsliszt" formában tartalmaz húst.:)


Jó táp,nagyon is,de nem szuperprémium.

A Brit Fresh az ami kiemelten jó,ő már át tudna lógni abba a szuper kategóriába,mert abban pedig fixen 65% az összhús tartalom.

2021. szept. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó tévedésben vagy, bár már nem mostanában tanulmányoztam a Brit tápjait, de az megmaradt (remélem jól), hogy a húsliszt megnevezés pont, hogy a legjobb egy tápban, mert az a valós hústartalmat jelöli szárított formában, a Fresh-ben pedig azért magasabb az arány, mert az a friss húst jelöli 65%-ban aminek köztudottan 70%-a víz. Szóval egy kis matek és már el is maradt kicsit a Fresh a Care-tól.

Mindenesetre összességében elég jó tápokat gyárt a Brit, de igen vannak jobbak is.

2021. szept. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

7-es jól mondja, a húsliszt az tulajdonképpen a tényleges hústartalmat jelöli.

A Real Nature Wildernessről meg annyit, hogy hiába van ráírva a csomagolásra hogy 60% hústartalom, ha megnézed az összetételét, egyből kibújik, hogy friss bárányhús 18%. Szóval erről ennyit. Kicsit olvass utána a dolgoknak kedves 6-os.

2021. szept. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

8as vagyok, a link lemaradt

[link]

2021. szept. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%

Hol mondtam,hogy kevesebb lenne az a hústól,vagy gyengébb lenne?

Azt mondtam az húsliszt formában tartalmaz húst,nem pedig halat tartalmaz.Semmi egyebet nem kell hozzá tenni helyettem. :D

2021. szept. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!