Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha a kutya fáradt...

Mit tegyek ha a kutya fáradt gépolajat evett? Legalábbis nyalogatott le? Hányt , és feketét ürített, most valami savasat hányt vagy legalábbis híg átlátszót.. azóta próbálom etetni táppal de nem eszik és minden nemű kajától elfordul..

Figyelt kérdés
Ez mind egy nap alatt...

2021. szept. 15. 16:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
ORVOS!
2021. szept. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Vagy legalább felhívni azt az orvost! Azt hétvégén is lehet, de ha nem, ki xarja le, azért van a száma.
2021. szept. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Istenem kerdezo, azonnal orvos!!!!

Nem ertem, hogy miert nem jutott eszedbe, de komolyan :(

2021. szept. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom hány éves vagy, de az állatorvos nálatok ismeretlen fogalom?
2021. szept. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Azonnal vidd orvoshoz.Ha megússza minden mérgező dolgot elpakolni biztos helyre.A kutyára úgy kel vigyázzni mint egy pici gyerekre.Ne támadj tudom hogy egy kisgyerek élete mindennél többet ér,magam is így gondolom.De hidd el így kel velük bánni ha azt akarod hogy nagyon sokáig veled legyen.Tudom baleset volt nem szándékosan tedted.Remélem megússza nem szenved sokat, te neked meg egy tanuló pénz!Minden jót!.
2021. szept. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Állatorvost hívtuk a kérdés kiírása közben... de nem vették fel, már a 7.-nél járunk aki nem fogad.. egyébként kihányta magát és azóta látszik is rajta hogy sokkal jobban van evett is már sokat ami legalább segít tisztulnia
2021. szept. 15. 17:57
 7/12 anonim ***** válasza:
10%

Ja,gondolom.Neked se veszi fel egy se a 100-ból.Olyan gonoszak.

Én akármelyiket hívom mindig felveszi még éjszaka is.Biztos mázlim van.

(Ezt a verziót pont lehagytam a kifogások közül,milyen feledékeny is vagyok,hogy nektek még telefonos segítség sincs csak a gyakori..)

2021. szept. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%
Nem is értem. Mi az h a 7. aki nem fogad?? Biztos nem hagynám lerázni magam!
2021. szept. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
6/9vagyok .Remélem rendbe van a kutyád.Ha ráérsz írj mi van vele?A sok jóindulatú kommentekek amít én is olvastam gondolom milyen hasznosak voltak.Mikor az ember bajban még rúgni kel egyett.Lehet hogy mi emberek rosszabbak vagyunk az állatoknál.Azok csak akkor támadnak ha éhesek és félnek!!!
2021. szept. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Minden rendben lett vele, hála az égnek, boldog , játékos, rendes a végterméke és eszik is rendesen, orvos végül nem fogadott...
2021. szept. 16. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!