Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Repulore ti milyen kutya/macsk...

Repulore ti milyen kutya/macska szallitot ajanlotok?

Figyelt kérdés
Vannak teljesen elszallt arakon is…
2021. szept. 22. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
A légi társaság, amivel szállítasz majd, pontosan megadja, milyen nagyságú és minőségű szállítót kell vinned az adott állatnál.
2021. szept. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

A mi repteri kutyaszallitonk femzarat belulrol leragta a kutya .


40 ezerert vettuk.

Ugyh nagytestu kutyanal semmit se er. 😂😂

2021. szept. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Én ajánlhatok itt bármilyet, ha a légitársaság nem fogadja el... Tessék utánaolvasni, utánaérdeklődni a követelményeknek.
2021. szept. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Istenem. Nyilvan utanaolvastam okoska. Az erdekelt volna h masok hol vettek normalis aron. Ez a gyakori mindigis egy hulladek oldal volt.
2021. szept. 23. 07:57
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Hogy te milyen kedves ember vagy...

Esetleg lehetne annyi eszed, hogy méretet, egyéb adatokat megadod. Hiába írja le valaki, hogy ő hol és mennyiért vett ha ott nincs olyan méret ami neked kell.

2021. szept. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

" Ez a gyakori mindigis egy hulladek oldal volt."

Akkor miért is ezen a hulladék oldalon kérdezel?

Gyakorold a pontos kérdés leírást és akkor nem borzolja az idegrendszeredet semmiféle okoska válasza.

2021. szept. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolso akinek nem inge ne vegye magara, ennyi. Nem neked irtam, amit irtam.

Az oldal meg igenis hulladek, hulladek emberekkel. Ismetlem, kinek nem inge…

Amugy meg standard meret van repteren. Mindegy, majd megoldom, Koszi a semmit 😂😂

2021. szept. 23. 10:47
 8/9 A kérdező kommentje:
2-es volt az egyetlen aki ertelmezni tudta a kerdest es valaszolni is tudott. Na sziasztok, nem kovetem innentol az ugatast tovabb.
2021. szept. 23. 10:49
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha utánaolvastál, akkor mi a kérdés? Olyat vegyél, ami teljesíti a megadott követelményeket. Én sem tudok mást ajánlani, mint ami le van írva. Én is ugyanúgy tudom beírni a keresőbe az adatokat, ahogyan te is. De amilyen bunkó volt a megnyilvánulásod, megkérdezem: Várod, hogy a szádba repüljön a sült galamb vagy mi is volt tulajdonképpen a kérdésed célja?
2021. szept. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!