Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaoktató képzésekről...

Kutyaoktató képzésekről vélemények? Vett részt közületek valaki mostanában ilyenen? Megérte?

Figyelt kérdés

Pályamódosítás előtt állván felmerült bennem opcióként, hogy visszatérve a régi szerelemhez, esetleg újra kutyákkal kéne foglalkozni, de immár "hivatásosként", és kicsit beleástam magam az erre irányuló képzések felkutatásába. De rendesen elbizonytalanodtam, mert amiket eddig találtam, és úgymond bizalomkeltőnek tartom a tematikai leírásukat, azok között hatalmas a szórás árban is, időtartamban is, messze is vannak (de ezt megoldom), csak nem akarok lyukra futni, azaz ha már egyszer kidobok százezreket, egy olyan papírt szeretnék cserébe, ami mögött tudás is lesz, és aminek értéke van a piacon.

Szóval, ha van tapasztalatotok, vagy véleményetek konkrét képzésekről, elvégeztétek, esetleg ennek köszönhetően már dolgoztok is benne, megköszönném, ha megosztanátok a véleményeteket, legyen az bármelyik iskola is...

Illetve még egy kérdés: szerintetek meg lehet ebből élni mondjuk egy nyugati megyeszékhely vonzáskörzetében, vagy max keresetkiegészítésnek volna jó? Esetleg engedjem el az egészet, mert a befektetett energia sem térül meg?


2021. szept. 23. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Egy pár évig biztosan csak keresetkiegészítés, ha jó híred lesz, akkor meg lehet belőle főállás. Ahhoz sikerek kellenek, jó referenciák.
2021. szept. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Ne csak a tematikát nézd, nézd meg kik oktatják. Rendelkezzenek referenciákkal, le tudd csekkolni.
2021. szept. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem mindenképp olyan kutyaiskolába menj, ami ugyanazon az elven van, mint te. Például, ha te úgy gondolod, hogy a kutyának nem falkavezér kell, akkor ne olyan kutyaiskolába menj, ami ennek az ellenkezőjét tartja.
2021. szept. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1 Ebben én is biztos voltam, hogy eleinte még nem lesz ez egy aranybánya, és eredményeket kell produkálni, de vajon azután? Biztosíthat ez olyan megélhetést, hogy ne másodállásként kelljen csinálni?


#2 Ahogy a felsorolt oktatóknak utánaolvastam picit, végülis egész nagy név az összes, sőt vannak témakörök, amiket több iskolában is ugyanaz a személy tanít.


#3 Ezek az elvek az internetes tantervleírásokból nem igazán derülnek ki, ezért kértem meglévő tapasztalatokat, tanácsokat.


Nektek köszi az eddigi válaszokat, és várom a továbbiakat is 🙂

Én jelenleg ezek között vacillálok:


[link]


[link]


[link]

2021. szept. 26. 13:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagy név, mit jelent? Futtatva van, mert divatos dolgot csinál, vagy valóban van tartalom mögötte
2021. szept. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!