Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gabonamentes, egészséges...

Gabonamentes, egészséges kutya száraztápot keresek, nagytestű (50 kg), idős (12 éves) kutyámnak. Eddig Granatapet-el etettem, de most váltanék. Milyenek vannak?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen. Ízfokozó, tartosítoszermentes, egészséges kutyápot keresek. Régen képben voltam milyenek vannak, de pár éve már nem követem.
2021. szept. 24. 15:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy halas, csirkés kizárva, allergia miatt.
2021. szept. 24. 15:26
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Tessék,ez mind gabonamentes,és magas a hústartalma.Csirkementes/sensitive és seniornak mert 8 éves kor felett a kutyád már nem Adult,hanem senior tápot igényel.

Be lehet jelölni,ha van egyéb kikötni valód.

2021. szept. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Ebben a kérdésben a #3 válaszoló jól összefoglalta, ezek közül válogathatsz:

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__11366398-mel..

Amúgy miért szeretnél váltani?

2021. szept. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ó, ez szuper ez a kereső, köszi.

Magas hústartalom sajnos senior korban már nem jó, pláne, hogy autoimmun beteg már.

2021. szept. 24. 15:41
 5/7 A kérdező kommentje:
3. Köszönöm szépen. Már meggondoltam magam, nem váltok mégsem. Nincsen különösebb oka, már időske szegény és elkezdett válogatni, bár tudjuk, hogy ez az én hibám, mert ha a férjem eteti akkor mind megeszi. :)
2021. szept. 25. 14:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az öreg kutyáimnak Dado-t adok. Ez hipoallergén.
2021. szept. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2021. okt. 9. 01:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!