Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha apróhallal jutalmazok,...

Ha apróhallal jutalmazok, lehet még rendes étkezéshez is halat adni?

Figyelt kérdés
Nyers sprotnit kockázok, ezzel tanítom. Napi 3 db-ot. 20 kilós keverék, 1 éves. Lehet mellé a heti egy halnapot tartani, vagy az már túl sok hal?

2021. szept. 26. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abszolút nem sok van aki csak azzal etet vagy csak halas táppal. Megkérdezhetem, hogy hol vásárolod a (fagyasztott?) sprotnit? Állítólag Lidl-ben volt évekig jó áron, de már valószínűleg megszűnt mert hiába keresem.
2021. szept. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pont most akciós a Lidl-ben, 1kg 700-ért.

De amúgy lehet barfos oldalakon rendelni vagy barfboltban venni vagy piacon halárusnál.

Csak hallal etetni amúgy nem jó, vagyis barfban nem, táp az más, mert az komlex, mindent beletesznek, ott nem lehetnek hiányai a kutyusnak, ha jó a táp, de barfnál heti egy halnapot ajánlanak vagy pedig mindennap az étkezés 15%-át, de én annyit azért nem adok mindennap, csak jutifalatnak használom.

2021. szept. 26. 09:40
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Menj el horgaszni, egyreszt egy jot kirandulsz a kutyaval, masreszt pecazhatsz egesz nap es tobb kilo halat hazavihetsz egy napijegy araert :)))


Jobb es olcsobb mint a Lidl!!! :)))

2021. szept. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Itt a gyakon olvastam hogy valaki csak hallal etette a kutyáit mert olyan helyen dolgozott és majd kicsattantak azért írtam. Első voltam.
2021. szept. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!